ru ua

В Австралії підприємець вирішив перетворити морг на готель (фото, видео)

Автор: RBC.UA
Підприємець з австралійського штату Тасманія планує перетворити місцевий морг у незвичайний готель, повідомляє ВВС-Україна.

Підприємець з австралійського штату Тасманія планує перетворити місцевий морг у незвичайний готель, повідомляє ВВС-Україна.

Згідно з планом, приміщення для автопсії і холодильні камери будуть перебудовані на готельні номери.

Читайте також: Ресторан у вапняковій шахті відкрили у Фінляндії (фото)

За основу бізнесмен Гейден Пірс взяв будівлю, яка не використовується вже понад десять років і раніше була моргом місцевої психіатричної лікарні. "Не думаю, що десь ще в світі існує морг, в якому можна зупинитися на ніч", - каже підприємець. Пірс зазначив, що обстановка в готелі буде оформлена в стилі моргу 1950-х років.


Willow Court Transformation по tvnportal

На думку Пірса, ексцентричних відвідувачів його готелю повинні привести в захват розташовані в номерах чавунні ванни, в яких мили трупи, або кушетки, на яких пацієнтам проводили лоботомію в корпусах клініки, і т.д. Правда, в цьому готелі буде не так вже багато місця - всього чотири номери.

Читайте також: В Австралії разом з баром продають питущу свиню (фото)

Ідея розмістити готель в стінах моргу при психіатричній клініці прийшла в голову Пірса, швидше за все, не просто так. Бажаючих переночувати в покинутих будівлях, де містилися не тільки тихі нездорові люди, але і вкрай небезпечні вбивці, завжди було чимало.

Willow Court - це комплекс будівель, побудованих в якості військового госпіталю ще в 1830 році. Спочатку це місце планувалося як в'язниця, тут повинні були міститися особливо небезпечні злочинці. Пізніше тут була відкрита психіатрична клініка, яка вважається найстарішою в Австралії. Навіть будучи покинутій ця територія все ще включена в деякі путівники. У цьому році влада країни прийняла рішення реставрувати Willow Court.