ru ua

В Афганістані пасажири вертольота, що розбився, потрапили в полон до талібів

Автор: RBC.UA
У східному Афганістані щонайменше шість громадян Туреччини потрапили в полон до талібів. Це сталося після того, як вертоліт впав у провінції Логар, повідомляє Reuters.

На борту вертольота, який здійснив екстрену посадку в Афганістані, перебували вісім громадян Туреччини, а також два пілоти - російський і афганський. Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву Міністерства закордонних справ Туреччини.

Як повідомив представник МЗС Туреччини, всі, хто був на борту вертольота, живі і здорові. "У вертольоті знаходилися вісім громадян Туреччини, а також пілоти - російський і афганський. Влада Туреччини підтримує тісний зв'язок із представниками влади Афганістану з даного питання", - сказав турецький дипломат.

Як повідомлялося, у східному Афганістані щонайменше шість громадян Туреччини потрапили в полон до талібів. Це сталося після того, як вертоліт впав у провінції Логар, повідомляє Reuters.

Читайте також: Екс-Президент Пакистану втік із зали суду (відео)

Зазначимо, напередодні ввечері представники руху "Талібан" захопили шість або сім турецьких інженерів, які перебували на борту цивільного вертольота, що зробив вимушену посадку в афганській провінції Логар у районі населеного пункту Азра. Про це повідомив представник місцевої поліції. На борту також були два іноземних пілоти і один афганський льотчик.

За словами правоохоронців, сили безпеки Афганістану виявили вертоліт, проте на його борту вже не було пасажирів - усі вони захоплені талібами.

Голова району Азра Хамідулла Хамід підтвердив інформацію про захоплення. За його словами, вертоліт вилетів з міста Хост на сході Афганістану поблизу кордону з Пакистаном, де одна з турецьких організацій займалася реалізацією низки проектів, і прямував до Кабула.

Читайте також: Авіаудар НАТО в Афганістані - серед загиблих 10 дітей

Представник Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані зазначив, що цивільний вертоліт не входив до складу бойових частин МССБ.

Нагадаємо, на початку квітня в Афганістані під час виконання операції розбився американський військовий літак, пілот якого загинув.

Трохи раніше в "Талібані" повідомили, що його бойовикам вдалося збити американський військовий літак і вбити кількох військовослужбовців сил міжнародної коаліції. Організація повідомила, що літак був збитий біля американської повітряної бази "Баграм", розташованої приблизно в 40 км від Кабула.