ru ua

Звільнений за провал у прибиранні снігу чиновник призначений главою управління КМДА з надзвичайних ситуацій (фото)

Автор: RBC.UA
Управління з питань надзвичайних ситуацій департаменту міського благоустрою і збереження природного середовища Київської міської державної адміністрації (КМДА) очолив Сергій Рюмшин. Відповідне розпорядження про призначення нового керівника структурного підрозділу підписав голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, повідомляє прес-служба КМДА.

Управління з питань надзвичайних ситуацій департаменту міського благоустрою і збереження природного середовища Київської міської державної адміністрації (КМДА) очолив Сергій Рюмшин (на фото). Відповідне розпорядження про призначення нового керівника структурного підрозділу підписав голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, повідомляє прес-служба КМДА.

Фотогалерея: Попов представив Рюмшина

Сергій Рюмшин працював на керівних посадах структурних підрозділів Кабінету міністрів України, Київської міської державної адміністрації, Державної податкової адміністрації міста Києва. З листопада 2010 року до лютого 2013 р. працював головою Святошинської районної у місті Києві адміністрації.

Читайте також: Янукович звільнив голів трьох райадміністрацій Києва

Цікаво те, що голова Святошинської РДА Сергій Рюмшин був звільнений 5 лютого 2013 р. за провал в прибирання снігу в своєму районі. Тоді ще перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак, проводячи перевірки районів, констатував, що найгірше сніг взимку прибирали в Святошинському районі Києва і запропонував звільнити голову РДА Рюмшина. Пропозицію Мазурчака підтримав і голова КМДА Олександр Попов і Президент Віктор Янукович.

Крім того, вчора повинно було відбутися представлення нового голови управління з питань надзвичайних ситуацій, однак воно було скасоване. Сьогодні ж факт призначення Рюмшина на посаду прес-служба КМДА подала не окремою новиною, а в тексті повідомлення про заходи Попова. Можливо, це було зроблено з метою відвернення уваги від скандального кадрового рішення.

Читайте також: Голубченко призначений в.о. першого заступника голови КМДА

Нагадаємо, попереднього голову управління з питань надзвичайних ситуацій Віталія Пшеничного Попов звільнив 26 березня за незадовільну організацію робіт по прибиранню снігу в столиці під час сильного снігопаду. Також постраждали перший заступник Попова Олександр Мазурчак і глава "Київавтодору" Георгій Глинський. Вчора Попов призначив нових чиновників на ці посади.

Що цікаво, опозиція і багато експертів вказують, що у відставку повинен піти саме голова КМДА, який відповідальний за свою команду. А ось звільнення чиновників нижчого рангу називаються спробами знайти винних. Сам Олександр Попов в день снігопаду нібито полетів у Польщу на футбольний матч збірних України і Польщі, замість того, щоб готувати Київ до стихії. Сам Попов заявив, що йти у відставку не збирається.

В результаті до вечора п'ятниці стихія набула характеру надзвичайної ситуації - єдиним працездатним видом громадського транспорту залишилося метро, на дорогах утворилися багатокілометрові і багатогодинні черги. Снігоприбиральна техніка виїхала на дороги лише на наступний день. Сотні автомобілів змушені були провести по кілька годин у сніговому полоні.

Читайте також: Попов призначив Берегового главою "Київавтодору"

Зазначимо, що повністю наслідки снігопаду не ліквідовані і зараз. Про це свідчать і пробки в місті, які в ці дні на 1-2 бали вище середнього.

Днями КМДА попередила, що столицю після сніжної негоди незабаром поглине повінь. Очікується підтоплення на Подолі, Оболоні та інших низинних районах. Міська влада публічно демонструє свою готовність до нової стихії, влаштовуючи обговорення і формуючи штаби для запобігання повені. Втім, соціальні мережі говорять, що кияни неохоче вірять в ефективність дій міської влади.