Рівень безробіття в Україні в грудні 2009 р. збільшився до 1,9%

В Україні в грудні 2009 р. рівень безробіття склав 1,9% - 531,6 тис. людей, за даними Держкомстату України. Середній розмір допомоги із безробіття склав у грудні минулого року 655,56 грн.

В Україні в грудні 2009 р. рівень безробіття склав 1,9% - 531,6 тис. людей, за даними Держкомстату України. Середній розмір допомоги із безробіття склав у грудні минулого року 655,56 грн.

Нагадаємо, в листопаді 2009 р. рівень безробіття складав 1,8% - 512,2 тис. людей.

Наприкінці минулого року у Державній службі зайнятості (ДСЗ) відзначали, що зростання кількості безробітних пов'язане з сезонними коливаннями на ринку праці, які спостерігаються в Україні останні десять років і характерні для більшості країн. Як вказували в ДСЗ, сезонність зростання безробіття зумовлена завершенням сільськогосподарських, будівельних робіт і курортного сезону. 

Відзначимо, що найвищий рівень безробіття спостерігався в 2009 р. у січні та лютому - 3,2%.

18 листопада 2009 р. міністр праці і соціальної політики України Людмила Денисова повідомила, що кількість незайнятого населення в Україні з початку 2009 р. зменшилась на 40%.

Раніше Міністерство праці та соціальної політики провело аналіз ринку праці на сході країни з метою вивчення зайнятості населення в промислових регіонах. На основі отриманих даних у відомстві дійшли висновку, що нової хвилі безробіття в Україні не очікується. Як підкреслювали в Мінпраці, аналіз проведеного моніторингу по промислових регіонах свідчить про те, що ситуація пожвавлюється і виробництво на багатьох промислових об'єктах відроджується, про що свідчать запити таких підприємств щодо необхідності додаткового пошуку працівників виробничих професій.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся