Рівень безробіття в США у жовтні ц.р. не змінився

Рівень безробіття в США в жовтні 2010 р. відносно показника попереднього місяця не змінився і становив 9,6%. Такі дані подало Міністерство праці країни. Даний показник збігся з очікуваннями аналітиків.

Рівень безробіття в США в жовтні 2010 р. відносно показника попереднього місяця не змінився і становив 9,6%. Такі дані подало Міністерство праці країни. Даний показник збігся з очікуваннями аналітиків.

Тим часом, число робочих місць у несільськогосподарських галузях економіки країни в жовтні 2010р. відносно попереднього місяця зросло на 151 тис.

Аналітики прогнозували, що число робочих місць виросте на 60 тис. Крім того, за переглянутими даними, у вересні кількість робочих місць скоротилася на 41 тис., тоді як раніше повідомлялося про зниження показника на 95 тис.

За попередніми даними, ВВП США в реальному численні в III кварталі 2010р. відносно попереднього кварталу зріс на 2% в перерахунку на річні темпи (annual rate). У II кварталі ц.р. зростання ВВП США становило 1,7%, таким чином, в минулому кварталі перервався тренд на уповільнення економічного зростання, що спостерігалося з початку року. Тим часом це лише перша оцінка ВВП за III квартал з трьох, і пізніше вона може бути істотно переглянута, як це часто відбувалося раніше.

Економічна рецесія в США, за офіційними даними, завершилася в червні 2009р. Проте набраних після цього темпів зростання недостатньо для того, щоб збити рівень безробіття, який ось вже багато місяців коливається поблизу позначки в 10%. У зв'язку з цим Федеральна резервна система США підготувала новий раунд грошових вливань в економіку. Сьогодні ФРС США оголосила про щомісячний викуп довгострокових казначейських облігацій на суму 75 млрд дол. Таким чином, до кінця 2011р. буде викуплено 600 млрд дол.

Відзначимо, 3 листопада Федеральна резервна система США прийняла рішення про вливання додаткових коштів в американську фінансову систему країни.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся