УПЛ: «Шахтар» вийшов на перше місце

Відбулися матчі 21-го туру українського футбольного прем'єра. Донецький «Шахтар», перегравши луганську «Зорю» з рахунком 2:0, вийшов на перше місце в турнірній таблиці.

Відкрили рахунок «гірники» в середині першого тайму, коли точним ударом відзначився Вілліан. А в дебюті другого тайму Срна поставив крапку в матчі - 2:0 на користь «Шахтаря».

У свою чергу київське «Динамо» не зуміло на виїзді переграти донецький «Металург». У дебюті матчу Мілевський вивів киян вперед, проте за 10 хвилин до фінального свистка Мхитарян зрівняв рахунок. У результаті - нічия 1:1.