УПЛ: "Динамо" сенсаційно програло «Закарпаттю»

Відбулися матчі пропущеного 13-го туру української футбольної прем'єр-ліги. Ужгородське «Закарпаття» в рідних стінах сенсаційно обіграло київське «Динамо» з рахунком 1:0.

Перший тайм пройшов за явної переваги киян. Гості мали декілька хороших моментів для того, щоб відкрити рахунок, проте м'яч наполегливо не йшов у ворота. А в деяких моментах чудово грав воротар. А в дебюті другого тайму одна з нечисленних атак «Закарпаття» призвела до забитого голу - відзначився Трішовіч. Кияни великими силами пішли вперед, мали декілька моментів для того, щоб зрівняти рахунок, проте до фінального свистка результат не змінився - перемога «Закарпаття» з рахунком 1:0.