УПЛ: «Карпати» переграли «Волинь», «Металург» на виїзді був сильнішим за «Дніпро»

Відбулися два останні матчі 8-го туру українського футбольного прем'єра. Дніпропетровське «Дніпро» програло вдома донецькому «Металургові», а львівські «Карпати» в рідних стінах переграли луцьку «Волинь».

Перший тайм гри в Дніпропетровську пройшов під диктування господарів поля. Кілька разів близький до успіху був Гладкий, небезпечно пробивали по воротах Коноплянка і Шахов, проте Непогодов зумів захистити ворота. А в дебюті другого тайму свій шанс мали гості і вони його не втратили. Захисники «Дніпра» залишили неприкритим Танасу в своїй штрафній, і Чіпріан з другої спроби переграв Каніболоцького. Не пройшло і десяти хвилин, як «Дніпро» відігралося завдяки удару Коноплянки. Проте на 77-ій хвилині Мгуні точним ударом приніс перемогу «Металургові» - перемога донецького клубу з рахунком 2:1.

У другому матчі львівські «Карпати» приймали на своєму полі луцьку «Волинь». Протягом всього матчу на полі була рівна боротьба з невеликою перевагою господарів. Обидві команди мали непогані моменти для взяття воріт, проте більше повезло «Карпатам». На 63-ій хвилині матчу Худобяк віддав точну передачу на Зеньова і той за межами штрафного перекинув голкіпера - 1:0 на користь «Карпат».