УПЛ: «Динамо» і «Шахтар» здобули мінімальні перемоги

Відбулися матчі 14-го туру української футбольної прем'єр-ліги. Київське «Динамо» на виїзді обіграло луцьку «Волинь», а донецький «Шахтар» в рідних стінах був сильніше полтавської «Ворскли».

Відбулися матчі 14-го туру української футбольної прем'єр-ліги. Київське «Динамо» на виїзді обіграло луцьку «Волинь», а донецький «Шахтар» в рідних стінах був сильніше полтавської «Ворскли».

Кияни досить швидко повели в рахунку - вже на третій хвилині Ярмоленко забив гол. А ще через шість хвилин він, скориставшись пасом Мілевського, оформив «дубль». Після цього підопічні Олега Лужного могли неодноразово забивати, проте в другому таймі пропустили гол у свої ворота - відзначився Скоба. Як виявилося, це був останній гол у матчі - перемога «Динамо» з рахунком 2:1.

У Донецьку «Шахтар» приймав полтавську «Ворсклу». Протягом всього матчу «гірники» володіли перевагою, проте зуміли відзначитися лише раз - на 57-й хвилині перемогу своїй команді приніс Тейшейра - 1:0 на користь «Шахтаря».