ru ua

Померла Патриція Ендрюс - остання учасниця легендарного джазового тріо "Сестри Ендрюс" (відео)

Автор: RBC.UA
У США померла Патриція "Петті" Ендрюс, остання з легендарного джазового тріо "Сестри Ендрюс".

У США померла Патриція "Петті" Ендрюс, остання з легендарного джазового тріо "Сестри Ендрюс", передає Associated Press.

Як повідомив представник родини Ендрюс Алан Ейхлер, Патриція Ендрюс померла від природних причин 30 січня 2013 р. в своєму будинку в Лос-Анджелесі. На момент смерті їй було 94 роки.

Патриція Ендрюс разом зі своїми сестрами Лаверн та Максін входила в джазове тріо "Сестри Ендрюс" - один з найпопулярніших ансамблів в США в 1930 і 1940 рр.. Разом сестри записали понад 400 пісень, багато з яких стали хітами в США і Європі і отримали статус "золотих" (тираж склав більше 1 млн примірників). Загальна кількість проданих записів музичного колективу оцінюють у 80 млн примірників.

Читайте також: В Японії у віці 115 років померла найстаріша мешканка планети

Сестри Ендрюс з'явилися в 15-ти голлівудських фільмах, під час і відразу після війни брали участь в радіошоу на ABC і CBS, виконуючи рекламні пісні для відомих марок.

Також сестри Ендрюс виступали і записувалися з такими відомими музикантами, як Бінг Кросбі, Гленн Міллер, Бені Гудман та ін Найбільшу популярність їм принесла композиція Boogie Woogie Bugle Boy From Company B, записана в 1942 р. для підтримки бойового духу американських військ під час Другої світової війни. Пісня стала візитною карткою тріо, музична кар'єра якого склала 30 років і завершилася в 1967 р. після смерті однієї з сестер.