Померла Ольга Нечитайло-Ріджок - одна з найбагатших жінок України (фото)

Одна з найбагатних жінок України Ольга Нечитайло-Ріджок померла на 58 році життя. Причиною смерті Ольги Нечитайло-Ріджок стало онкологічне захворювання.

Одна з найбагатших жінок  України Ольга Нечитайло-Ріджок померла на 58 році життя.

У прес-службі компанії ТОВ "Алкогольні традиції" РБК-Україна повідомили, що Нечитайло-Ріджок померла 5 жовтня. "На жаль, ми підтверджуємо інформацію про смерть Ольги Володимирівни Нечитайло-Ріджок", - повідомили в прес-службі" Алкогольних Традицій".

Причиною смерті Ольги Нечитайло-Ріджок стало онкологічне захворювання.

Читайте також: "Королева епізодів" радянського кіно Валентина Кочеткова-Ушакова померла від інсульту

Ольга Нечитайло-Ріджок очолювала список жінок-мільйонерів. Бізнес її сім'ї - найбільший виробник і імпортер алкоголю "Баядера". У 1991 р. Ольга Нечитайло-Ріджок заснувала фірму, яка тоді спеціалізувалася на імпорті алкоголю.

Ольга Нечитайло-Ріджок народилася в 1954 р. в Горлівці Донецької обл. Має сина Святослава.

До того, як зайнятися бізнесом Нечитайло-Ріджок обіймала посаду заступника міського голови Горлівки. "Ми вчилися, як у школі, переходячи з класу в клас. Поступово я навчилася добре розрізняти, де сімейні відносини, а де - бізнес. Ми і до цього дня часто сперечаємося, помиляємося, але в цих суперечках завжди приходимо до спільного знаменника", - розповідала в одному з інтерв'ю бізнесвумен.

Через вісім років у компанії Нечитайло-Ріджок з'явився філіал у Києві. На сьогодні фірма розрослася до холдингу - одного з найбільших виробників алкоголю в Україні.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook

"Однією з цікавих перспектив вважаю освоєння російського та інших міжнародних ринків. Перші наші проби показали великий інтерес зарубіжних споживачів до якісної української зернової горілки", - говорила Нечитайло-Ріджок.

Також родина Нечитайло-Ріджок контролює мережу супермаркетів "Еко-маркет".

В одному з вітчизняних рейтингів, Ольга Нечитайло-Ріджок посідала 62 місце серед двох сотень найбагатших людей України. Її статки оцінювали від 163 до 290 млн дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся