Помер президент Конфедерації будівельників України Володимир Поляченко

Сьогодні, 20 квітня 2012 р. на сімдесят четвертому році життя помер народний депутат України, президент Конфедерації будівельників України Володимир Поляченко. Про це РБК-Україна повідомили його близькі.

Сьогодні, 20 квітня 2012 р. на сімдесят четвертому році життя помер народний депутат України, президент Конфедерації будівельників України Володимир Поляченко. Про це РБК-Україна повідомили його близькі.

Володимир Аврумович Поляченко народився 14 серпня 1938 р. у Києві.

Закінчив Київський інженерно-будівельний інститут, факультет бетонних і залізобетонних конструкцій. За фахом - інженер будівельник-технолог.

З 1979 по 1982 роки Володимир Поляченко - заступник начальника Головкиївміськбуду. В 1982-1988 рр.. - Начальник управління "Київрембуд" при Київському міськвиконкомі. Безпосередньо брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

З 1988 р. - перший заступник начальника Головкиївміськбуду.

З 1992 р. Володимир Поляченко - президент корпорації, а з 1995 р. по травень 2006 р. - президент ХК "Київміськбуд".

В 1998-2006 рр.. Володимир Поляченко - депутат Київської міськради. Очолював постійну комісію Київради з питань містобудування та архітектури.

У 2006 р. обраний народним депутатом України від блоку "НУ-НС".

З 2008 р. - президент Будівельної палати України. З 5 квітня 2011 р. - президент Конфедерації будівельників України.

Дійсний член Академії будівництва України, професор, Герой України. Має почесне звання "Заслужений будівельник України", повний кавалер ордена "За заслуги", нагороджений орденом Ярослава Мудрого V ступеня, орденом "Знак пошани". Почесний громадянин Києва.

Одне з останніх інтерв'ю Володимир Поляченко дав РБК-України 3 жовтня 2011 р. Зокрема, в тому інтерв'ю Поляченко поділився своїми поглядами на проблеми і перспективи вітчизняного будівництва і розказав про те, що створюючи Конфедерацію будівельників хотів об'єднати ресурси, знання, інтелект, з метою формування системи цивілізованих відносин і відносин між суб'єктами будівельного процесу, між будівельниками і суспільством, між будівельниками та владою.

Володимир Поляченко був одружений. У нього залишилося двоє дітей: син Юрій і донька Дарина. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся