ua en ru

Помер народний депутат від БЮТБ Володимир Полохало

Автор: RBC.UA
Умер народный депутат от БЮТ-"Батькивщина" Владимир Полохало. Об этом РБК-Украина сообщили в пресс-службе БЮТ.

Помер народний депутат від фракції БЮТ-батьківщина Володимир Полохало. Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі БЮТ.

Володимир Полохало народився 28 квітня 1949 р. в Києві.

У 1972 році закінчив Київський державний університет ім.Шевченко. Кандидат історичних наук.

1976-1999 рр. - Викладач, доцент Київського національного університету ім.Т.Шевченка.

1993-2003 рр. - Засновник і шеф-редактор українського журналу "Політична думка". До теперішнього часу був керівником інтернет-проекту "Політична думка".

1998-1999 рр. - Керівник управління внутрішньої політики Адміністрації Президента Україна за часів президентства Леоніда Кучми.

1999-2006 рр. - Провідний науковий співробітник Інституту світової економіки і міжнародних відносин Національної академії наук України.

2006-2007 рр. - Народний депутат України V скликання від Блоку Юлії Тимошенко (№ 50 у виборчому списку). Глава підкомітету з питань інтелектуальної власності Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти.

З листопада 2007 року - народний депутат України VI скликання від БЮТ (№ 50 у списку). Глава Комітету ВР з питань науки і освіти. Співголова групи з міжпарламентських зв'язків з Республікою Польща. Заступник керівника групи з міжпарламентських зв'язків з Республікою Болгарія. Член групи з міжпарламентських зв'язків з Федеративною Республікою Німеччина. Член групи з міжпарламентських зв'язків з Російською Федерацією.

До останнього моменту був членом ВО "Батьківщина".

Став відомий як один з політологів. Був науковим керівником Центру соціологічних і політологічних досліджень "Соціовімір", який у 2002 і 2006 рр.. був відзначений закордонними спостерігачами за найбільш точний аналіз українських виборчих кампаній і прогноз результатів виборів.

Автор понад 100 наукових робіт з політології (30 вийшло за кордоном).

За даними сайту Верховної Ради є автором 91 законопроекту, які стосуються як гуманітарних питань, так і економічних. Подав 5 депутатських запитів.