ua en ru

Помер Борис Березовський (фото, відео)

Автор: RBC.UA
У Лондоні помер бізнесмен Борис Березовський. Йому було 67 років.

У Лондоні помер бізнесмен Борис Березовський. Йому було 67 років.

Фотогалерея: "Життєвий шлях Бориса Березовського"

Точні причини смерті поки невідомі. За словами адвоката Олександра Добровінського, йому зателефонували з Лондона і повідомили про самогубство олігарха. "Борис Абрамович Березовський покінчив із собою... Складний був чоловік. Жест відчаю? Неможливість жити бідним? Серія ударів? Боюсь що вже ніхто не дізнається правди ...", - написав він у своєму Facebook.

Тіло Березовського було виявлено у ванні його будинку в графстві Суррей недалеко від Лондона. Є дані, що на цьому тижні у нього був серцевий напад.

Британський телеканал Sky підтвердив, що поліція перевіряє версію про самогубство бізнесмена.


s_n_2200

За словами його зятя Єгора Шупп, в останні місяці у Березовського була депресія. Він мало спілкувався з родичами і друзями.

Читайте також: В інтерв'ю напередодні своєї смерті Березовський заявив, що втратив "сенс життя"

Інформацію про смерть опального олігарха також підтвердив добре знав його Дем'ян Кудрявцев. За його словами, Березовський помер в 11 ранку за лондонським часом. Адвокат Марк Фейгін заявив, що про смерть жив у Лондоні олігарха йому повідомив його близький друг Олександр Гольдфарб.

Прес-секретар Президента Росії Дмитро Пєсков повідомив телеканалу "Росія 24", що за два місяці до смерті Борис Березовський написав листа Володимиру Путіну, в якому попросив у нього вибачення. "Борис Березовський передав лист, написаний ним особисто. Він визнав, що зробив дуже багато помилок і попросив у Володимира Путіна вибачення", - заявив Пєсков. Також, за його словами, Березовський попросив Путіна дозволити повернення в Росію. Про реакцію Путіна на новину про смерть Березовського Пєсков не повідомив. "Можу сказати, що в будь-якому випадку інформація про смерть - яким би людина він не був за життя - позитивних емоцій викликати не може", - зазначив Пєсков.

Читайте також: Британські правоохоронні органи підтвердили смерть Березовського

C 2003 р. Березовський жив у Лондоні, де отримав статус політичного біженця.

За різними даними, в останні роки у Березовського виникли серйозні фінансові проблеми. Він терпів невдачі в бізнесі, вліз у великі борги і програв важливий суд Роману Абрамовичу. Друзі Березовського кажуть, що його фінансове становище було настільки поганим, що він займав гроші на авіаквитки.