Українці не потрапили до півфіналу меморіалу Гранаткина

Вчора в Санкт-Петербурзі завершився груповий етап XIX Міжнародного юнацького турніру з футболу пам'яті першого віце-президента ФІФА Валентина Гранаткина. Збірна України, програвши туркам, зайняла третє місце в групі В і, таким чином, не зуміла пробитися в півфінал.

Вчора в Санкт-Петербурзі завершився груповий етап XIX Міжнародного юнацького турніру з футболу пам'яті першого віце-президента ФІФА Валентина Гранаткина. Збірна України, програвши туркам, зайняла третє місце в групі В і, таким чином, не зуміла пробитися в півфінал. Всі питання були зняті ще в першому таймі, коли Жентуре двічі "розписався" в воротах українців. Підопічні Лисенко і Неверова лише в кінці матчу зуміли забити гол, проте на більше їх не вистачило. В результаті - поразка 2:1. Головний тренер збірної України Олександр Лисенко так прокоментував матч: "Перший тайм ми зіграли явно слабкіше. Позначається втома і слабка фізична підготовка. Потрібно врахувати, що на підготовку до турніру у нас було всього три дні. І, проте, в перерві мені вдалося мобілізувати хлопців, і на другу половину гри вони вийшли з гарним настроєм. На жаль, позитивних емоцій вистачило тільки на один гол". Результати інших матчів: Група А Росія-Латвія - 4:1 Бельгія-Словаччина - 0:2 Група В Білорусь-Фінляндія - 3:2 Положення команд: Група А Росія - 7 очок Словаччина - 6 Бельгія - 2 Латвія - 1 Група В Білорусь - 7 Туреччина - 6 Україна - 4 Фінляндія - 0 12 січня відбудуться стикові матчі: Бельгія - Фінляндія і Україна - Латвія. Переможці цих ігор в неділю посперечаються за 5-е місце, а ті, що програють, - за 7-е. Півфінали: Білорусь - Словаччина і Росія - Туреччина. Поєдинки за 3-е і 1-е місця пройдуть 14 січня.