Український гімнаст Ігор Радивилів завоював бронзу на лондонській Олімпіаді (фото, відео)

Сьогодні на Олімпіаді-2012 в Лондоні у змаганнях гімнастів в опорному стрибку бронзу виграв представник України Ігор Радивилів.

Сьогодні на Олімпіаді-2012 в Лондоні у змаганнях гімнастів в опорному стрибку бронзу виграв представник України Ігор Радивилів. Це перша медаль, яку виборов для України чоловік. 19-річний гімнаст родом із Маріуполя посів друге місце в опорному стрибку на Чемпіонаті Європи-2012.

Золото з середньою сумою балів 16,533 за підсумками двох стрибків завоював південнокорейський гімнаст Хак Сеон Янг.

Срібло у росіянина Дениса Аблязіна - 16,399 балів від суддів. Бронза в українця Ігоря Радивилова - 16,316 балів.

Як повідомлялося, Ольга Саладуха "настрибала" для Україні Олімпійську бронзу в потрійному стрибку.

Раніше бронзу завоювала українська спортсменка з багатоборства Людмила Йосипенко, проте пізніше Йосипенко перемістилася з третьої на четверту позицію в зв'язку з тим, що Німеччина опротестувала дискваліфікацію своєї представниці Лілі Шварцкопф. Олімпійське журі відхилило апеляцію Україні на позбавлення Йосипенко бронзової нагороди.

Як повідомлялося, бронзову медаль з фехтування на шаблі взяла українська спортсменка Ольга Харлан на Олімпіаді в Лондоні.

Першу медаль принесла Україні спортсменка з Чернігова Олена Костевич, завоювавши бронзу в стрільбі з пневматичного пістолета. Костевич також виграла бронзу у стрільбі з малокаліберного пістолета.

Україна знаходиться на 25 місці за кількістю медалей на Олімпіаді. Українські спортсмени завоювали 8 медалей (дві золоті і шість бронзових).