Українські фондові індекси падають

Індекс українських акцій (індекс UX) за підсумками торгів 7 травня на "Українській біржі" знизився на 9% - до 2109,74 пункту.

Індекс українських акцій (індекс UX) за підсумками торгів 7 травня на "Українській біржі" знизився на 9% - до 2109,74 пункту.

Обсяг торгів на біржі становив 72,152 млн грн.
Лідерами торгів на "Українській біржі" стали «Мотор Січ», «Укрсоцбанк» і «Алчевський металургійний кобінат».

Індекс українських акцій (індекс UX) за підсумками торгів 6 травня на "Українській біржі" знизився на 3,69% - до 2318,43 пункту. Обсяг торгів на біржі склав 76,235 млн грн. Лідерами торгів стали "Алчевський металургійний кобінат", "Північний ГЗК" і "Укрсоцбанк".

Відзначимо також, що індекс ПФТС за підсумками торгів 7 травня знизився на 8,31% - до 869,98 пункту. Обсяг торгів склав - 954,377 млн грн. За підсумками 7 травня лідерами торгів стали - Міністерство фінансів, «Укрнафта» і «Маріупольський завод важкого машинобудування».

Індекс ПФТС розраховується на базі цін 20 найбільш ліквідних акцій ПФТС з 1 жовтня 1997 р. Це ціновий індекс, зважений за обсягом емісії (free float), що доступна для широкого кола інвесторів. Перелік акцій для розрахунку індексу ПФТС формується індексним комітетом ПФТС з цінних паперів, які входять до списку ПФТС, на підставі даних про ринкову капіталізацію, обсяг торгів, кількість угод та інших факторів, що впливають на ліквідність акцій.

Нагадаємо, в березні індекси "Української біржі" і ПФТС зросли на 31-33%. Основний приплив коштів забезпечили фізичні особи.

ВАТ "Українська біржа" зареєстровано 2 жовтня 2008 р., загальна кількість учасників - 150 компаній.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся