Українські біатлоністи стали переможцями престижної гонки

Українська пара біатлоністів у складі Оксани Хвостенко і Андрія Дериземлі стала переможцем головною шоу-гонки року в німецькому Гельзенкірхені.

Українська пара біатлоністів у складі Оксани Хвостенко і Андрія Дериземлі стала переможцем головною шоу-гонки року в німецькому Гельзенкірхені. Хвостенко і Дериземля захопили лідерство в першій частині програми - гонці з масовим стартом. Гонка переслідування починалася з пів-секундної переваги над німецько-австрійською парою Бек-Зуманн і 11-секундною над російською – Юр'єва-Ярошенко. Часом суперники наближалися впритул до українців, але неймовірна стрілянина Оксани Хвостенко кожного разу дозволяла парі хоч на 10 секунд, але бути попереду суперників. На останню стрілянину претенденти на перемогу прийшли одночасно, але ідеальна стрілянина Андрія Дериземлі принесла українським біатлоністам перемогу в Різдвяній гонці. Другими фінішували Бек-Зуманн, третіми, - торішні переможці Катерина Юр'єва і Дмитро Ярошенко. 1. Оксана Хвостенко (Україна) і Андрій Дериземля (Україна) (4 промахи) 32:21.6 2. Мартіна Бек (Німеччина) і Крістоф Зуманн (Австрія) (6) +14.6 3. Катерина Юр"єва (Росія) і Дмитро Ярошенко (Росія) (4) +32.8 4. Каті Вільхельм (Німеччина) і Міхаель Реш (Німеччина) (4) +57.0 5. Тора Бергер (Норвегія) і Руне Братсвєєн (Норвегія) (4) +1:44.0 6. Андреа Хенкель (Німеччина) і Олександр Вольф (Німеччина) (6) +1:58.8 7. Катрін Хітцер (Німеччина) і Міхаель Грайс (Німеччина) (7) +2:19.9 8. Сільве Бекар (Франція) і Венсан Дефран (Франція) (11) +2:40.2 9. Ленні Барнс (США) і Джей Хаккінен (США) (9) +3:40.2 10. Сольвейг Рогстад (Норвегія) і Еміль Свендсен (Норвегія) (10) +3:40.5