Українські раллийщики на некерованому автомомбілі пройшли третій етап Кубка Світу

Третій день гонки етапу Кубка Світу з ралі-рейдів в Катарі - Seeline Cross-Country Rally 2012 ледь не став останнім для української команди SIXT UKRAINE. Технічні проблеми з автомобілем могли поставити крапку у виступі нашого екіпажу.

Третій день гонки етапу Кубка Світу з ралі-рейдів в Катарі - Seeline Cross-Country Rally 2012 ледь не став останнім для української команди SIXT UKRAINE. Технічні проблеми з автомобілем могли поставити крапку у виступі нашого екіпажу.

Пройшовши більше третини спецдільниці автомобіль раптом несподівано втратив керування, передні амортизатори, а потім і підвіска повністю вийшли з ладу. Близько двох годин знадобилося команді щоб відновити автомобіль хоч і не повністю.

Рішення лідера команди Вадима Нестерчука було непохитним, він вирішив продовжити гонку без підвіски і пройти весь маршрут не зрізуючи точки. Шансів встигнути під час максимум було мало. У цей момент, як розповів пізніше керівник команди Віталій Бутинець, організатори навіть посперечалися - добереться чи наш екіпаж до фінішу вчасно і не зрізуючи точок, як це зробив наприклад 318 екіпаж. Українці ж встигли і фінішували.

"Після етапу один з організаторів підійшов до Вадима і потиснув руку за мужність і таке рішення. За його словами рідко хто з гонщиків діє настільки відважно", - сказав Віталій Бутинець.

Пізніше керівник команди пояснив, що саме сталося з автомобілем.

"На одній з ділянок обірвало пружину амортизатора, далі обірвало амортизатор, потім ще й додатковий амортизатор, і пішла в рознос підвіска. Хлопці змогли відновити частково автомобіль, але далі довелося їхати на чесному слові і без підвіски. Це було дуже небезпечно. Автомобіль міг перекинуться", - сказав В.Бутинець.

Не решись Вадин Нестерчук на цей крок, пеналізація відкинула б нашу команду на кілька позицій вниз. А так, наша, українська команда SIXT UKRAINE продовжує займати 3 місце в своїй категорії Т2 і 13 місце в загальному заліку.

Перемогу на третьому етапі святкував Язід Аль-Раджі, обігнавши Нассера Аль-Аттія всього на хвилину і 12 секунд. Але це результати етапу, а в загальному заліку трійка лідерів виглядає так. Перший, катарець, Нассер Аль-Аттія, другий Язід Аль-Раджі, третій Халіфа Аль-Мутава.
Попереду найдовший, четвертий етап гонки. Його довжина 358 км.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся