Українські гонщики відправилися в ОАЕ на другий етап Кубка Світу

Українська команда SIXT UKRAINE у неділю відправилася в Арабські Емірати для участі у другому етапі Кубка Світу з ралі рейдів, який пройде з 1 по 6 квітня в пустелі Руб-ель-Халі (Liwa).

Українська команда SIXT UKRAINE у неділю відправилася в Арабські Емірати для участі у другому етапі Кубка Світу з ралі рейдів, який пройде з 1 по 6 квітня в пустелі Руб-ель-Халі (Liwa).

Всього за оцінками організаторів у змаганні візьмуть участь до 50 позашляховиків, 70 квадроциклів і мотоциклів. Перед учасниками одна з найскладніших пустель світу - Руб-ель-Халі. Для порівняння, її територія - рівна території України.

Лідер української команди Вадим Нестерчук вже втретє візьме участь в цій гонці і розраховує зайняти місце на подіумі.

"Я дуже позитивно ставлюся до цього марафону. Це складна і непередбачувана гонка. За п'ять спецділянок ми будемо повинні пройти до півтори тисячи кілометрів виключно в пісках. Фактично це половина Дакара - причому не найлегша. Ми готові до цього і сподіваємось принести в Україну гідний результат", сказав Нестерчук.

У третій раз команда їде на автомобілі у категорії Т2, що вдвічі складніше в пустельних пісках. Автомобіль важкий і не прощає помилок.

У змаганні візьмуть участь одні з найкращих гонщиків світу. На трасі ми побачимо Аль Мутава на Міні All4 Racing, Жан-Луї Шлессера з Костянтином Жильцовым на Баггі, Мирослава Заплітала на BMW X3CC, Бориса Гадасина і Володимира Васильєва - G-Force, Фаді Крейда (Land Rover), Яха Хелі і Халід Аль Кенді на Nissan Patrol, шейх Абдулла Аль Кассімі на Баггі Powerteck.

У нашій категорії Т2 самими серйозними суперниками можуть стати, як європейці, так і місцеві гонщики, які знають пустелю і тренуються в ній постійно.

Супреспешіал (показовий заїзд) відбудеться 1 квітня в Абу-Дабі, де всі учасники зможуть вперше випробувати сили себе та автомобіля. Після цього, караван відправиться в глиб пустелі. Базуватися бівуак (наметовий табір) буде поряд з одним з найбільш презентабельних готелів ОАЕ - Al Qasr Sarab Desert Resort.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: Nissan, BMW
On Top