Українські гонщики "бронзою" завершили етап Кубка Світу

Команда SIXT UKRAINE завершила виступ в третьому етапі Кубка Світу з ралі-рейдам Sealine Cross-Country Rally 2012, який проходив в Катарі з 16.04 з 20.04. За результатами наша команда посіла 1 місце в класі Т2.2, 3-е місце в категорії Т2 і увійшла в топ-10 в абсолютному заліку.

Таким чином після трьох етапів Кубка Світу лідер команди SIXT UKRAINE Вадим Нестерчук займає 3 місце (набравши 60 очок) в класифікації пілотів Кубка Світу ФІА 2012 у категорії T2 "Production". Наша команда в класифікації ФІА входить трійку найсильніших команд світу в категорії Т2.

Гонка в Катарі, стала для української команди черговим етапом, після якого необхідно приймати рішення куди рухатися далі.

Для механіків української команди завдання також було не з простих. У них був всього тиждень, щоб підготувати автомобіль, який подолав всі труднощі і підступність пісків пустелі в ОАЕ.

Перший, "бойовий" етап Катару загальною довжиною в 330 км для багатьох учасників, у тому числі і для нашої команди носив ознайомлювальний характер з новою місцевістю і труднощі в навігації. Вибравши помірний і обережний темп їзди SIXT UKRAINE без особливих проблем фінішували 3-ми у категорії Т2, а беззаперечним лідером дня став іменитий катарець Нессер Аль-Аттія. Другий етап проходив по тому ж маршруту і багато хто очікував збільшення загального темпу гонки і більш жорсткої їзди від всіх учасників. З-за технічних проблем для української команди цей день міг стати останнім на змаганнях. Подолавши більше третини спецдільниці, автомобіль несподівано втратив керування, передні амортизатори, а потім і підвіска повністю вийшли з ладу. Екіпажу команди знадобилося більше двох годин, щоб частково відновити справність автомобіля. І здавалося, шансів вкластися у максимумальний для проходження час всіх контрольних точок вже не було, а ризик пошкодити автомобіль і навіть перевернутися був дуже великий. Але рішення лідера команди В.Нестерчука було непохитним - SIXT UKRAINE продовжує гонку, дотримуючись маршруту. Третій етап став вирішальним для української команди. Після виснажливого попереднього дня, від екіпажу була потрібна висока концентрація уваги під час проходження кожного кілометра найдовшого спецдільниці марафону. У результаті наша команда зуміла піднятися на 10-е місце в абсолютному заліку і закріпити за собою 3-е місце в категорії Т2.

Остання спецділянка тільки зміцнила становище української команди в загальній турнірній таблиці.

Переможцем марафону Sealine Cross-Country Rally 2012 серед позашляховиків став катарець Нассер Аль-Аттія, друге місце за аргентинцем Лусіо Альваресов, а третє за Халіфою Аль-Мутава з ОАЕ.

В мотоциклетному заліку перше місце зайняв іспанець Марк Кома, друге-португалець Хелдер Родрігез і тртье Жорді Вилладомс.