Українські дороги до Євро-2012 оцінили на "четвірку" (відео)

Міністр інфраструктури України Борис Колесніков оцінив на 4 бали якість доріг, що входять в програму Євро-2012. Про це він заявив під час брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна. "Якщо говорити про дорогах, які входять в програму Євро-2012 в приймаючих дорогах, якщо за 5-ти бальною шкалою, я б поставив 4", - сказав Колесніков.

Міністр інфраструктури України Борис Колесніков оцінив на 4 бали якість доріг, що входять в програму Євро-2012. Про це він заявив під час брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна. "Якщо говорити про дорогах, які входять в програму Євро-2012 в приймаючих дорогах, якщо за 5-ти бальною шкалою, я б поставив 4", - сказав Колесніков.

Він також повідомив, що трасу Київ-Житомир здадуть без верхнього покриття до 1 червня 2012 р. "Ми закінчуємо 1 червня трасу Київ-Житомир без верхнього шару, але дуже високої якості. Після Євро-2012 ми, звичайно, покладемо верхній шар на цю дорогу", - повідомив Колісників. При цьому міністр пояснив, що до прокладки верхнього шару трасою можна буде користуватися. "Ви цього не відмітите, як водій свого автомобіля, взагалі", - сказав Колісників.

Міністр нагадав, що в Україні майже 170 тис. км. автодоріг. "І потрібно розуміти, що їх не виправити ні за рік, ні за два, і не за п'ять. Реально потрібно десять років, аби всі магістральні дороги в Україні були високої якості", - сказав він.

Раніше голова комітету ВР з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму Павло Костенко заявив, що до початку Євро-2012 питання доріг залишається проблемним. "Незважаючи на зусилля всіх - уряду, місцевих органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, - залишається проблема готовності низки об'єктів УЄФА і, перш за все, доріг міжнародного і міжміського значення", - сказав Костенко.

Водночас "Укравтодор" чекає додаткового фінансування будівництва доріг в рамках змін бюджету-2012. "По програмі Євро-2012 побудовано 1 млн 719 тис. км доріг. За 2 останніх роки зроблено більше, ніж за 19 попередніх років. Капітальний ремонт забезпечений дороги від Бродів до Житомира. Ведуться інтенсивні роботи, півроку ми працюємо вже 24 години. У минулому році введена в експлуатацію дорога Київ-Ковель, тепер до Яготина можна доїхати прямо. Також введена в експлуатацію дорога у 243 км в напрямку Москви ... Закінчується капітальний ремонт дороги Київ-Харків ", - сказав головний фахівець з мобілізаційних робіт "Укравтодору" Сергій Каземіров.

Згідно з даними опитування читачів РБК-Україна, в свою чергу дороги Києва повинні бути в належному стані незалежно від того, що наша країна приймає Євро-2012. Так вважають 39%, або 2 тис. 747 читачів агентства, які відповіли на запитання "Чи влаштовує Вас стан доріг у Києві напередодні Євро-2012?".

В середині березня Кабінет міністрів України визначив перелік об'єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного і місцевого значення. Планується побудувати і реконструювати 373,15 км доріг, на це планується витратити 197 млн ​​152 тис. 649 грн. З цієї кількості 341,7 км - це дороги державного значення, 31,46 км - це дороги місцевого значення.

У 2011 р. в Україні збудовано та відремонтовано більше 2 тис. км доріг.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся