Українська пара фігуристів зайняла 12 місце

Українська пара фігуристів Тетяна Волосожар і Станіслав Морозов зайняли 12 місце на Олімпіаді в Туріні (Італія). Про це йде мова на офіційному сайті Олімпіади.

Українська пара фігуристів Тетяна Волосожар і Станіслав Морозов зайняли 12 місце на Олімпіаді в Туріні (Італія). Про це йде мова на офіційному сайті Олімпіади. Крім того, інша українська пара фігуристів Юлія Белоглазова і Андрій Бех зайняли 19 місце. Всього в змаганнях по фігурному катанню брали участь 19 пар. Олімпійськими чемпіонами стали росіяни Тетяна Тотьмяніна і Максим Марінін, срібло і бронза у китайських спортсменів. Національний олімпійський комітет визначив 53 спортсменів для участі в 20-х Олімпійських зимових іграх, які проходять в Туріні (Італія) з 10 по 26 лютого. Олімпійська програма включає 15 видів спорту: біатлон, бобслей, лижне двоєборство, керлінг, фристайл, хокей, фігурне катання, ковзанярський спорт, стрибки на лижах з трампліну, гірськолижний спорт, лижні гонки, шорт-трек, скелетон, санний спорт, сноуборд. В ході Олімпіади буде розіграно 84 комплекти медалей, за які змагатимуться 2,5 тис. спортсменів. На Олімпійських зимових іграх в Норвегії в 1994 р. Україна завоювала 2 медалі, в Японії в 1998 р. - 1 медаль, в США в 2002 р. - жодної медалі. Цього року українські спортсмени на завоювали ще жодній медалі.