Українки потрапили в список найкрасивіших спортсменок СНД (фото)

За підсумками Олімпіади в Лондоні агентство NewsEffector провело опитування, за результатами якого було складено рейтинг найкрасивіших спортсменок СНД. В опитуванні взяло участь 17200 людей з Росії, України, Білорусії, Казахстану, Молдови, Вірменії, Азербайджану, Узбекистану і Киргизії.

На першому місці опинилася росіянка Кароліна Севастьянова, яка брала участь у груповому багатоборстві з художньої гімнастики.

Друге місце в рейтингу зайняла представниця збірної Росії Ксенія Вдовіна. Липецька бігунка була заявлена до складу естафети 4х400 метрів, але в останній момент тренери вирішили замінити її. Разом з тим Ксенія Вдовіна брала участь в Естафеті Олімпійського вогню "Лондон-2012".

На третьому місці опинилася зірка російського тенісу Марія Шарапова, яка завоювала на цій Олімпіаді срібну медаль.

На четвертому місці рейтингу знаходиться знаменита російська стрибунка з жердиною Олена Ісінбаєва, яка завоювала на Олімпіаді лише бронзу.

На п'ятому місці знаходиться представниця Казахстану - гімнастка Ганна Аляб`єва.

На шостому місці - спортсменка з Узбекистану Уляна Трофімова. Перед стартом змагань вона була серед претенденток на медалі Олімпіади, але як з'ясувалося пізніше, на тренуваннях Уляна зламала ногу. Незважаючи на це, вона вирішила взяти участь у змаганнях.

На сьомому місці в рейтингу перебуває білоруська плавчиха Олександра Герасіменя, яка завоювала для Білорусії два срібла.

На восьмому місці - українка Юлія Єлістратова, що займається триатлоном. На Олімпіаді вона не завоювала призових місць.

Спортсменка з Росії Алія Мустафіна - гімнастка в багатоборстві - за результатами проведеного рейтингу зайняла дев'яте місце серед найбільш привабливих дівчат. Більш того, Мустафіна відзначилася і на Олімпійських іграх, вона завоювала 4 медалі: 1 золота, 1 срібло і 2 бронзи.

Заключне десяте місце займає українська легкоатлетка Вікторія Рибалко, яка не завоювала медалей.

Опитування проводилося з 27 липня по 12 серпня.