Ukrainian Fashion Week: У програмі тижня моди понад 40 колекцій

Сьогодні, 10 жовтня, стартують покази ювілейного 31-ого Українського тижня моди. За 15 років на Ukrainian Fashion Week було представлено 832 колекції більше двох сотень дизайнерів.

Сьогодні, 10 жовтня, стартують покази 31-ого Українського тижня моди. За 15 років на Ukrainian Fashion Week було представлено 832 колекції більше двох сотень дизайнерів.

У програмі 31 Українського тижня моди 39 показів колекцій весна-літо 2013.

Покази стартують з презентації Арт-платформи українських дизайнерів. Її присвятять дизайнерам, чий творчий шлях почався 15 років тому і був тісно пов'язаний з Ukrainian Fashion Week. Також гості відкриття побачать колекцію весна-літо 2013 від POUSTOVIT, VICTORIA GRES, Elena BURENINA, ANISIMOV, Nadya DZYAK, Тетяни Земскової та Олени Ворожбит, свій арт-проект представлять Анастасія Іванова та Олег Тістол. Гості побачать лінію суконь, створених на основі робіт Олега Тістола із серії "Південний берег Криму".

Читайте також: Мода масаї та Венера в хутрі на Ukrainian Fashion Week (фото, відео)

11 жовтня, окрім показів, гостям представлять проект Fashion Move On. Це зібрання короткометражних фільмів, які демонструють розвиток колаборації між дизайнерами, режисерами і художниками України.

Організатори UFW відзначають зростаючий інтерес до української моді. На 31 тиждень моди приїдуть модники і журналісти з Великобританії, Італії, Франції, Росії, Швеції.

Також в рамках Ukrainian Fashion Week відбудеться презентація Конкурсу IMAGO (Ukrainian Fashion Week спільно з Ukrainian Fashion Council) - конкурсу графічних робіт, присвячених модному костюму.

13 жовтня в програмі Ukrainian Fashion Week значиться Eco Chic Party. Це традиційний захід на це раз відбудеться в Ботанічному саду ім. Фоміна. Місце ідеально доповнить мета заходу - формування еко-свідомості у жителів сучасного мегаполісу і привернення уваги суспільства до сучасного тренду - екології.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся