Українець Олександр Долгополов став другим на престижному тенісному турнірі у Валенсії

П'ята ракетка світу Давид Феррер став переможцем турніру в Валенсії. У фіналі іспанський тенісист за 1 год. 48 хв. зломив опір українця Олександра Долгополова- 6:1, 3:6, 6:4.

Як пише Eurosport, Феррер впевнено виграв стартовий сет, після чого віддав ініціативу суперникові і дозволив йому зрівняти рахунок по партіях. У сьомому геймі вирішального сету у Долгополова був подвійний брейк-пойнт, реалізувати який йому, тим не менш, не вдалося.

Давид завершив матч в геймі на чужій подачі, вигравши свій шостий титул в 2012 році. За цим показником іспанець ділить пальму першості разом з Роджером Федерером, на рахунку якого також шість перемог на турнірах АТР в нинішньому сезоні.

Після перемоги Феррер відправився на трибуни, де потрапив в обійми завершившого кар'єру Хуана Карлоса Ферреро.

Феррер став триразовим чемпіоном турніру в Валенсії. Раніше він святкував успіх тут в 2008 і 2010 роках.