Україна впоралась з Шотландією - 2:0

В рамках відбірної кампанії чемпіонату Європи-2008 національна збірна України напередодні перемогла Шотландію з рахунком 2:0. На 60-ій хвилині Олександр Кучер вивів українців вперед, а на останній хвилині матчу капітан команди Андрій Шевченко з пенальті закріпив успіх.

В рамках відбірної кампанії чемпіонату Європи-2008 національна збірна України напередодні перемогла Шотландію з рахунком 2:0. На 60-ій хвилині Олександр Кучер вивів українців вперед, а на останній хвилині матчу капітан команди Андрій Шевченко з пенальті закріпив успіх. В цілому українці як господарі поля показали хорошу гру, вміло володіли ініціативою, що і допомогло отримати перемогу. Це другий успіх національної збірної в цьому циклі. Нагадаємо, що 7 жовтня команда Олега Блохіна в Римі поступилася збірній Італії. Після четвертого туру в групі В відбірного турніру чемпіонату Європи - 2008 збірна України посідає четверте місце, але за втраченими очками ділить перше-третє місце з Шотландією і Францією. Україна: Шовковський, Несмачний, Тимощук, Русол, Шевченко, Шелаєв, Гусєв (Мілевський 62), Воронін (Шершун 90), Кучер, Калініченко (Горобець 77), Свідерський. Попередження: Кучер 31. Голи: Кучер, 60 - 1:0. Шевченко, 89 (з пенальті) - 2:0. Шотландія: Гордон, Нілсон (Макманус 89), Александер, Пресслі, Уейр, Фергюссон, Флетчер, Колдуелл, Міллер, Хартлі, Макфадден (Бойд 73). Попередження: Макфадден 10, Флетчер 21, Нілсон 73. Видалення: Пресслі 86. Суддя: Ханссон (Швеція).