Осипенко-Радомська: "Я приїхала в Лондон боротися за дві медалі" (фото, відео)

Українська байдарочниця Інна Осипенко-Радомська завоювала срібну медаль на Олімпіаді в Лондоні у змаганнях з веслування на 500 м.

Після першої половини дистанції, як і у кваліфікації, і в півфіналі, українка лідирувала після 250-ти метрів. Однак титулована Данута Козак з Угорщини потужно мчала до фінішу, випередивши нашу спортсменку. Другою позицією Осипенко-Радомська вже нікому не поступилася - 1.52,685. Третьою фінішувала Бріджітт Хартлі з ПАР.

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка привітав Осипенко-Радомську із третьою олімпійською нагородою в її кар'єрі, зазначивши, що тепер спортсменка має повний комплект медалей, отриманих на Іграх. Головний олімпієць також побажав Інні не зупинятися на досягнутому і обов'язково ще раз піднятися в Лондоні на п'єдестал пошани.

Зазначимо, що завтра Осипенко-Радомська вийде на старт 200-метрівки.

"Я приїхала сюди боротися за дві медалі. Тому налаштовуюсь. Сподіваюся, що все вийде. У фіналі найкоротшого спринту буду змагатися гідно і виступлю не гірше, ніж сьогодні", - заявила Осипенко-Радомська. "Я вибралась на гору, і для мене ця медаль - золота", - наголосила спортсменка.

Нагадаємо, в півфіналі наша спортсменка фінішувала другою, поступившись Хартлі з Південно-Африканської республіки вже перед фінішем.

Як повідомлялося, 7 серпня важкоатлет Олексій Торохтій виборов у Лондоні "золото" для України. За результатами вчорашнього дня олімпійська збірна України піднялася на 17-й рядок медального заліку.

На даний момент у нашому комплекті три золотих, одна срібна і шість бронзових медалей.

Нагорода Осипенко-Радомської стала першою для українських спортсменів за останні кілька днів.