Україна вийшла до чвертьфіналу Чемпіонату світу з футзалу

Національна збірна України з футзалу перемогла у 1/8 фіналу Чемпіонату світу. Наша команда здолала японців з рахунком 6:3. Більшу частину матчу українці мали безаперечну перевагу, а от останні десять хвилин були за збірною Японії, але це їй не допомогло.

Як пише сайт ФФУ, у першому таймі у наших гравців був надзвичайно високий КПД: з 10 ударів по воротам суперника 6 влучили у ціль. Першим відзначився Сергій Чепорнюк, а потім Дмитро Федорченко, Сергій Журба та Євген Рогачов.

Після цього під час чергового натиску українців Інаба вдався до зриву атаки, через що його було видалено з поля. На реалізацію чисельної переваги нашій збірній знадобилося 40 секунд - відзначився Денис Овсянніков. Через півхвилини він забив знов: хоча японці й грали вже у повному складі, їхній голкіпер занадто далеко вийшов з воріт і Денис на швидкості просто перекинув через нього м'яча. На перерву команди пішли за рахунку 6:0 на користь України.

Якщо б українці швидко забили у другому таймі, то гра було б зроблена остаточно. Але кілька разів наші гравці схибили, а от японці вдалися до гри без воротаря - в п'ять польових гравців. Це дало свої результати за 10 хвилин до кінця матчу. Протягом лише 120 секунд Україна пропустила три голи у свої ворота. Розпочався шалений тиск з боку суперника, який продовжувався до самого кінця зустрічи. Проте навіть зрівняти рахунок японцям не вдалося.

У чвертьфіналі збірна України зустрінеться із збірною Колумбії, яка у 1/8 фіналу перемогла Іран 2:1. Матч відбудеться 14 листопада.