Україна в результативному поєдинку обіграла Ізраїль (відео)

Ті нечисленні глядачі, які вирішили в не найбільш сприятливу погоду прийти на стадіон "Амошава", побачили цілих 5 голів. Автором першого українського голу в 2012 році став Олег Гусєв. Потім, перед самим кінцем першого тайму відзначився Євген Коноплянка. У другому, на гол Хемеда, українці відповіли голом Андрія Ярмоленка. А крапку в матчі поставив Бен Саар. Підсумковий рахунок 2:3, в принципі, повністю відобразив те, що відбувалося на полі.

Ті нечисленні глядачі, які вирішили в не найбільш сприятливу погоду прийти на стадіон "Амошава", побачили цілих 5 голів. Автором першого українського голу в 2012 році став Олег Гусєв. Потім, перед самим кінцем першого тайму відзначився Євген Коноплянка. У другому, на гол Хемеда, українці відповіли голом Ярмоленко. А крапку в матчі поставив Бен Саар. Підсумковий рахунок 2:3, в принципі, повністю відобразив те, що відбувалося на полі.

Ізраїль - Україна 2:3

Голи: Хемед, 54 (з пенальті), Бен Саар, 63 - Гусєв, 17 (з пенальті), Коноплянка, 45, Ярмоленко, 61

Ізраїль: Ават, Шпунгин (Габай, 62), Бен Хаїм, Гершан, Бен Даян (Цедек, 87), Коен (Дамари, 75), Натх, Меликсон, Рафаелов (Захаві, 46), Бенаюн (Хемед, 46), Барда (Бен Саар, 46)

Україна: Шовковський (Дикань, 46), Гусєв (Бутко, 90+2), Хачеріді (Мандзюк, 46), Михалик, Селін, Тимощук, Ротань (Гармаш, 76), Ярмоленко, Коноплянка, Девіч (Алієв, 46), Воронін (Мілевський, 46)

Весь матч командам заважали грати злива і вітер. Проте на початку поєдинку саме стихія допомагала нашим хлопцям тримати м'яч на половині поля ізраїльтян але до небезпечних моментів справа не доходила. Швидше за все, хлопцям не вистачало зіграності і ігрової практики. Але бажання було достатньо. Як завжди, активний був Гусєв. І саме його передача на Ярмоленко призвела до пенальті. Самому Олегу довірили 11-метровий виконати, що він і зробив, розвівши м'яч і воротаря по різних кутах. Після пропущеного м'яча гра ізраїльтян зовсім розклеїлася і українці впевнено і часто тримали м'яч у своїх ногах. Але, знову ж таки, до небезпечних моментів справа не доходила. Поки за кілька секунд до закінчення першого тайму не помилився захисник господарів, невдало перехвативший м'яча. Того підхопив Ярмоленко і швидко перевів на набігаючого Коноплянку, і дніпропетровець точним ударом низом відправив м'яч у дальній від себе кут воріт.

Після того, як команди помінялися воротами, команди помінялися і підтримкою вітру. Не таким сильним, як на початку матчу. Але бігти проти вітру і навпаки - дві різні речі. Та не минуло і 10 хвилин другого тайму, як ізраїльтянам вдалося заробити пенальті. Це м'яч влучив у руку Мандзюку. Дикань витягнути удар Хемеда не зміг і рахунок став 1:2. В принципі, у другому таймі українці віддали ініціативу ізраїльтянам, а самі грали на контрататках. Одна з них вийшла у нашої команди на славу. Коноплянка віддав на забігання Алієву, і гравець "Динамо" прострілив у центр штрафної на Ярмоленко. Андрій використав свій шанс на всі 100%. Практично відразу українці забули накрити у власній штрафній Бен Саара, і той з більярдною точністю відправив м'яч в лівий від Диканя кут воріт. Після цього сценарій гри не змінився. Ізраїльтяни намагалися атакувати, українці, при зручній можливості, тікали в контратаки. Коли на поле вийшов Мілевський, гра українців трохи змінилася. Тепер частіше стали використовувати далекий пас, в надії на те, що Артему вдасться зачепиться за м'яч і продовжити атаку. Але найчастіше, справа закінчувалася фолом на Артемі. Один з таких фолів ледве не призвів до голу. Алієв фірмовим ударом приклався до м'яча, але Дуду Ават відбив того на кутовий. Загалом, особливо 100%-их можливостей в ізраїльтян зрівняти рахунок не було, а ось у українців ледве не вийшло повторити комбінацію, яка призвела до третього гола. Але в цей раз, ніхто не зміг замкнути простріл Ярмоленко.

Ось така чергова неоднозначна гра збірної України. В принципі, Ізраїль - суперник не найскладніший. З іншого боку, проблеми саме в гостях у ізраїльтян були у більшості збірних. Начебто, і забили три штуки, але якось не можна сказати, що наші хлопці блищали в атакці. І в принципі, оборона грала впевнено, але дві результативні помилки зробила. Ось так. Висновки робити складно. Особливо, однозначні. Гаразд, перемогли. Це головне. З почином, хлопці. Далі в тому ж дусі, в плані, результату.

Нагадаємо, що свої останні матчі збірна України зіграла з німцями (3:3) і австрійцями (2:1).