Україна U-21 - Швеція U-21: Наша збірна не їде на чемпіонат Європи

Молодіжна збірна України не змогла впоратися із завданням виходу з групи - у вирішальному матчі проти шведів наші футболісти програли з рахунком 1:2.

Швеція - Україна 2:1
: Айдаревич, 5, Ішак, 7 - Богданов, 82
Швеція: Йонссон, Альборноз, Янссон, Петтерссон, М.Юханссон, Хильемарк, Я.Юханссон, Хульт (Роден, 78), Айдаревич (Юнссон, 46), Челік, Віслюк (Крафт, 90)
Україна: Березовський, Люлька, Парцванія, Кривцов, Кушніров, Гречишкин, Шахов, Риболовля (Балашов, 41; Богданов, 64), Караваєв, Федотов, Коркішко

Долю матчу вирішили два швидких гола господарів. На 5-й хвилині при подачі кутового помилився наш воротар Березовський, і Айдаревичу нічого не залишалося, крім як вразити порожні ворота. А через 2 хвилини рахунок став 2:0 на користь шведів - Ішак спокійно реалізував вихід один на один. Кілька разів могли шведи забити ще, але українцям щастило - у шведів збився приціл.

Гра пожвавилася, коли Богданов красивим ударом з 25 метрів відправив м'яч у дев'ятку. Після забитого гола наші гравці заграли активніше, але було вже надто пізно.