Україна стала членом Енергетичного співтовариства

Україна стала членом Європейського енергетичного співтовариства . Вiдповiдний протокол пiдписали сьогодні в столиці Македонії Скоп'є мiнiстр палива та енергетики України Юрiй Бойко i мiнiстр економiки Македонiї Фатмiр Бесiмi в рамках восьмого засiдання Енергетичного спiвтовариства на рiвнi мiнiстрiв.

Україна стала членом Європейського енергетичного співтовариства . Вiдповiдний протокол пiдписали сьогодні в столиці Македонії Скоп'є мiнiстр палива та енергетики України Юрiй Бойко i мiнiстр економiки Македонiї Фатмiр Бесiмi в рамках восьмого засiдання Енергетичного спiвтовариства на рiвнi мiнiстрiв, повідомляє радіо «Свобода».

Експерти припускають, що вступ України до Європейського енергетичного спiвтовариства унеможливить об'єднання «Нафтогазу» і російського «Газпрому».

Нагадаємо, 13 вересня Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з президентом Європейської комісії Жозе Мануэлем Баррозу сказав, що у вересні Україна приєднається до Договору про енергетичне співтовариство.

В.Янукович назвав "це стратегічно важливим кроком для забезпечення енергетичної безпеки України та Європи в цілому". Цей крок також буде свідчити про виконання Україною зобов'язання з реформування енергетичного сектору, а це, в свою чергу, відкриває ї можливості реалізувати домовленості стосовно модернізації української газотранспортної системи (ГТС). Зокрема - залучення фінансових ресурсів ЄС, Росії, інших інвесторів.

Раніше, 28 липня єврокомісар з питань енергетики Гюнтер Оттінгер на зустрічі з прем'єр-міністром Миколою Азаровим заявив, що Україна за півроку-рік стане членом Європейського енергетичного співтовариства.

Голова уряду наголосив, що Україна виконала умови для вступу до Європейського енергетичного співтовариства.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся