ua ru

Україна прийме чемпіонат Європи з баскетболу у 2015 році

Автор: RBC.UA
Сьогодні в Берліні Президент організації ФІБА оголосив, що Євробаскет-2015 пройде в Україні. Цю новину з радістю прийняла велика українська делегація, в котру входили Міністр інфраструктури України Борис Колесников, голова НОК України Сергій Бубка та Президент ФБУ Олександр Волков.

Сьогодні в Мюнхені Президент організації ФІБА оголосив, що Євробаскет-2015 пройде в Україні. Цю новину з радістю прийняла велика українська делегація, в котру входили Міністр інфраструктури України Борис Колесников, голова НОК України Сергій Бубка та Президент ФБУ Олександр Волков.
"Ми всі знаємо, що Україна велика країна, ми виявили великий ентузіазм і бажання стати одним з важковаговиків європейського баскетболу, і я думаю, у них є все необхідне, щоб досягти успіху".
Так прокоментував вибір господині чемпіонату сам Президент ФІБА Олафур Рафнсон.
"Це велике історичне рішення для українського спорту, для українського баскетболу і Європи, і ми обіцяємо зробити кращий Євробаскет в нашій країні".
Такі слова прозвучали з вуст голови НОК України Сергія Бубки.
Разом з Україною за право проведення Евробаскета-2015 боролися Німеччина, Франція, Хорватія та Італія. Але з-за спільного відкликання заявок країн-суперниць, альтернативи українській заявці не залишилося.
Передбачається, що матчі Евробаскета приймуть Київ, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Одеса та Львів.