Україна направила до Воронежа два літаки для гасіння пожеж

За дорученням Президента України Віктора Януковича до РФ від МНС України вилетіли 2 літаки АН-32П (пожежної модифікації), повідомляє прес-служба МНС України.

За дорученням Президента України Віктора Януковича до РФ від МНС України вилетіли 2 літаки АН-32П (пожежної модифікації), повідомляє прес-служба МНС України.

Відповідно до доручення В.Януковича і в рамках міждержавної угоди про надання взаємної допомоги у випадках надзвичайних ситуацій Україною була запропонована допомога Російської Федерації в ліквідації масштабних пожеж, які охопили вже понад 170 га і забрали 40 життів.

Орієнтовно літаки будуть перебувати в Росії 20 діб, за умови ускладнення ситуації цей час буде продовжено.

Відзначимо, що в п'яти прикордонних областях України - Луганській, Харківській, Сумській, Чернігівській та Донецькій - у стані готовності знаходиться 77 одиниць пожежно-рятувальної техніки і 233 одиниці особового складу. У прикордонній смузі створені плани взаємодії між областями України і Росії, згідно з якими в разі потреби сконцентровані сили забезпечать пожежну безпеку на території України у разі, якщо пожежа візьме транскордонний характер, або, за запитом Російської Федерації, відправляться на її територію.

Крім того, для надання допомоги постраждалим росіянам готовий опіковий центр м. Донецьк, а також оздоровчі заклади України готові прийняти на оздоровлення і реабілітацію дітей з постраждалих регіонів.

Нагадаємо, як повідомляли в управлінні інформації МНС Росії, за минулу добу площа лісових пожеж зросла зі 115,594 тис. га до 172,371 тис. га. Протягом доби виникло 323 вогнища, загашено 247 вогнищ, продовжують діяти 529 вогнищ. Локалізовані 378 вогнищ на загальній площі 127,671 тис. га. Діє 70 великих осередків займання на площі 116,944 тис. га. Протягом доби виникло 57 вогнищ торф'яних пожеж. Також продовжують діяти 56 осередків.

Всього з початку пожежонебезпечного періоду 2010 р. на території Російської Федерації виникло 23 тис. 656 вогнищ природних пожеж на загальній площі 648,555 тис. га, в тому числі 854 торф'яних пожежі на загальній площі 1,69 тис. га. До гасіння лісових пожеж залучалися 155,7 тис. чоловік і 25 тис. одиниць техніки, у тому числі 56 повітряних суден.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся