Україна не втримала перемогу над Німеччиною

Якби хтось сказав, що матч між українцями і німцями закінчиться 3:3, то більшість уболівальників погодилось б з таким результатом. Але після голів Коноплянки і Назаренко, коли розрив становив вже 2 м'ячі, те, що німці змогли зрівняти рахунок, вже здається великим недоліком.

Футбольне відкриття "Олімпійського" вдалося на славу. Фактично 70 тис. уболівальників склали величезний хор, який гнав нашу команду вперед. І вона бігла. Особливо в першому таймі.
У перші 45 хвилин ініціативою володіли німці. А наші грали в такий рідний українському вболівальнику оборонний футбол з кинжальними контратаками. І, буквально, перша з них стала гольовою. Шевченко запустив у відрив Мілевського, Артем прийняв і віддав на набігаючого Ракицького. Захисник "Шахтаря" відпасував на Ярмоленко і Андрій заштовхав м'яч у ворота. "Олімпійський" вибухнув! А через 8 хвилин Коноплянка пробіг більше половини поля, обіграв Цилера і забив у порожні ворота. 2:0 - такого ніхто не чекав. Гол німців з'явився нізвідки. Кроос пробив здалеку. На що наші відповіли голом Назаренко. І ми вміємо видали забивати! Капітан "Таврії" спокійно прийняв м'яч в метрах 45 від воріт і відмінним ударом послав м'яч у праву від Цилера "дев'ятку". Так закінчився перший тайм - німці атакують, ми забиваємо.
Друга половина гри пройшла за схожим сценарієм. Німеччина атакувала - ми захищалися. Точніше буде написати: Німеччина тиснула - ми відбивалися. Але, мабуть, українці витратили всю удачу в першому таймі. Тому що в цей раз німці змогли забити двічі, а наші провели декілька відмінних контратак, але забити ще так і не змогли. У німців відзначилися Рольфес і Мюллер. Перший добив м'яч після скидки у воротаоську після подачі кутового. А один з кращих гравців чемпіонату світу Томас Мюллер ударом відзначився в стилі Конплянки. Змістився з лівого флангу і пробив у дальній нижній кут. Рибка момент удару не бачив, тому не встиг зреагувати.
Шикарний матч. Такого видовища український уболівальник не бачив давно. І те, що не утримали перевагу 2 м'ячі - проблема, навіть у грі з німцями. Але те, як українці грали, гідно похвали. І це вселяє надію - що на Євро ми зможемо виступити гідно.

Україна - Німеччина 3:3
Голи: Ярмоленко, 28, Коноплянка, 36, Назаренко, 45 - Кроос, 38, Рольфес, 65, Мюллер, 77
Україна: Рибка, Бутко, Кучер, Ракицький, Селін, Тимощук, Безус (Назаренко, 39), Ярмоленко (Алієв, 82), Коноплянка (Федецький, 90+2), Шевченко (Гай, 67), Мілевський (Девіч,66)
Німеччина: Цілер, Хуммельс, Аого, Боатенг, Бадштубер, Треш (Шюррле, 46), Кроос (Л. Бендер, 88), Хедіра (Рольфес, 46), Езіл (Гетце, 66), Гетце (Подольські, 66), Гомес (Какау, 83)

Матч проходив в Києві на НСК "Олімпійський". Зазначимо, це перший матч на оновленому "Олімпійському", після відкриття стадіону 8 жовтня 2011 р.
Наступний матч збірна Україна проведе 15 листопада у Львові проти команди Австрії.