Україна і Бразилія підписали угоду про співробітництво в оборонній сфері

Кабінет міністрів України та уряд Федеративної Республіки Бразилія підписали угоду про співробітництво в оборонній сфері.

Кабінет міністрів України та уряд Федеративної Республіки Бразилія підписали угоду про співробітництво в оборонній сфері. Про це повідомляє Департамент преси та інформації Міністерства оборони України.

Під час візиту в Україну бразильської військової делегації 15 вересня відбулася зустріч між Державним міністром оборони Бразилії Нельсоном Азаведо Жобіном та Міністром оборони України Михайлом Єжелем, який запропонував бразильській стороні розглянути можливість участі у реалізації проекту "Корвет" та інших проектах у галузі військово-технічного співробітництва.

Також міністр оборони України наголосив, що, безумовно, знаковим для України і Бразилії є спільний проект "Алкантара Циклон Спейс", в рамках якого буде створено ракетно-космічний наземний комплекс "Циклон-4".

У свою чергу міністр оборони Бразилії Нельсон Азаведо Жобінь зауважив, що бразильська сторона готова у найкоротші терміни створити відповідні комісії та підкомісії, які займатимуться реалізацією досягнутих домовленостей в рамках військового та військово-технічного співробітництва.

Також під час переговорів керівники оборонних відомств України і Бразилії обмінялися досвідом в питаннях підготовки кадрів, створенні професійного сержантського корпусу.
Сьогодні бразильська військова делегація відвідає державне підприємство Міноборони України "Центральний проектний інститут", де відбудеться презентація проекту ракетно-космічного наземного комплексу "Циклон-4".

Протягом 16-17 вересня представники бразильської військової делегації планують відвідати підприємства оборонно-промислового комплексу України.

Нагадаємо, в квітні ц.р. під час зустрічі міністра економіки Василя Цушка з надзвичайним і повноважним послом Бразилії в Україні Антоніо Фернандо Круз-де-Мелло сторони домовилися про співпрацю у космічній та фармацевтичній галузях.

2 грудня минулого року Україна та Бразилія домовилися про співпрацю в ядерній галузі. Колишній Президент України Віктор Ющенко під час зустрічі з Президентом Бразилії Луїсом Інасіо Лула да Сілва заявив, що Україна може надати Бразилії свої послуги в ядерній галузі.

У свою чергу Президент Бразилії, кажучи про домовленості щодо співпраці у військовій сфері, відзначив тоді, що в Україні деякий час буде працювати бразильська делегація на чолі з міністром оборони, яка напрацює конкретні кроки щодо подальшого співробітництва у військовій галузі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся