Україна - Камерун: Онлайн-трансляція товариського матчу

У товариському матчі між збірними України і Камеруну жодна з команд не змогла забити. У підсумку, головна репетиція перед важливим матчем з Чорногорією завершилася нулями.

2 червня, 21:00
Київ, "Олімпійський"
Україна - Камерун, 0:0
Україна:
П'ятов, Морозюк, Хачеріді, Ракицький, Шевчук, Ротань, Гармаш, Ярмоленко, Селезньов, Зозуля, Коноплянка
Камерун: Н`Джок, Бедимо, Нкулу, Нункеу, Шеджу, Ену, Овертум, Лое, Муканджо, Ефулу, Абубакар

В першому для себе матчі між Україною та Камеруном команди голів забити не змогли. Хороший матч ми з вами спостерігали.

90 хв. Дуже небезпечно подавав штрафний з лівого флангу Коноплянка, але Хачеріді точно пробити на дальній штанзі не зміг.

Україна - Камерун: Онлайн-трансляція товариського матчу86 хв. Олінг змінив Ало'О. А у нас дебютує Ковпак, який поміняв Зозулю.

83 хв. Ще один удар від дніпрянина! Після атаки по правому флангу Гусєв скинув Зозулі, але м'яч після його удару пролетів мимо воріт.

81 хв. Був момент у Зозулі. Після невеликого рикошету Роман опинився з м'ячем на лінії штрафного. Гравець "Дніпра" обійшов захисника і пробив, але відчайдушний кидок ноги від Бедимо зумів заблокувати удар форварда.

Україна - Камерун: Онлайн-трансляція товариського матчу78 хв. Нункеу пішов відпочивати. А з'явився ще один Матіп.

Україна - Камерун: Онлайн-трансляція товариського матчу76 хв. Гармаша змінює на полі Едмар. Другий матч для українського бразильця.

Україна - Камерун: Онлайн-трансляція товариського матчу75 хв. Хачеріді влаштував невелику бійку на полі. Жовта картка для захисника "Динамо".

Україна - Камерун: Онлайн-трансляція товариського матчу73 хв. Замість Лое вийшов Мбіа.

72 хв. Завелися українські футболісти. Добре чіпляються за м'яч на чужій половині поля і зовсім трохи не вистачає Зозулі, Гусєву і Гармашу, щоб створити момент біля воріт збірної Камеруну.

68 хв. Ракицький сьогодні один з кращих гравців. Дуже впевнений і чистий підкат у власному штрафному майданчику проти Абубакара виконав "гірник".

65 хв. Обмінялися фланговими рейдами Коноплянка і Омару. Подачу українця заблокували захисники, а африканець не зумів нормально подати - м'яч звалився з ноги.

62 хв. Зрозуміли наші футболісти, що швидкі флангові атаки - найдієвіша зброя проти суперника. Найбільш частий варіант розвитку атаки нашої команди зараз це гра через Федецького або Коноплянку.

58 хв. Ракицький сьогодні просто чудові паси роздає. Його далекий первід вивів на правий фланг атаки Федецького, який пробив-прострілив у штрафний, але м'яч завершив свій політ у руках голкіпера.

Україна - Камерун: Онлайн-трансляція товариського матчу55 хв. А ось і заміна у Камеруну. Матіп та Умару змінили на полі Овертума та Муканджу.

51 хв. Дуже добре закидав Ракицький від своєї штрафної на хід Зозулі. Роман боротьбу із захисником виграв, але, на думку судді, фолив.

47 хв. Після подачі кутового Федецький головою бив. Але м'яч пролетів мимо воріт.

Україна - Камерун: Онлайн-трансляція товариського матчу46 хв. Федецький, Гусєв і Степаненко з'явилися на полі. Пішли Ярмоленко, Селезньов і Морозюк.

Другий тайм почався.

Рівна гра у нас була в першому таймі. Відпочиваємо.

45 хв. Знову без особливого просування вперед володіє м'ячем збірна Камеруну. Наші, перекриваючи зони, не особливо кидаються у ноги суперника.

41 хв. Довга атака нашої збірної завершилася дальнім ударом низом з гострого кута від Дениса Гармаша. Зовсім поруч з штангою пройшов м'яч.

37 хв. Поки наші футболісти чекали, що суперник виб'є м'яч (Ротань лежав на газоні), камерунці створили ще один момент - Абубакар пробивав з гострого кута по воротах П'ятова. М'яч від ноги Хачеріді полетів на кутовий.

35 хв. Збірна України змогла відсунути гру від своїх воріт. Але крім стандартів, мало що вдається створювати нашій команді.

31 хв. Притиснули нас камерунські футболісти. Завдяки своїм довгим ногам, вони дуже швидко виходять в атаку. Але після моменту Абубакара небезпеки у володіннях П'ятова не спостерігається.

27 хв. Завелися обидві команди. Набагато веселіше виглядає зараз гра. І українці, і африканці дуже швидко проходять центр поля.

23 хв. Фактично перша вилазка збірної Камеруну до воріт П'ятова завершилася небезпечним моментом. Після подачі з лівого флангу захисники прогавили Абубакара, який зумів прийняти м'яч і пробити по воротах з близької відстані. Голкіпер "Шахтаря" показав свою майстерність і не дозволив супернику відкрити рахунок.

19 хв. Камерунці вже досить довго тримають м'яч на своїй половині поля. Українці перекрили практично все просування вперед. Але зачепиться за м'яч нашим гравцям дуже складно.

15 хв. Ярмоленко перехопив м'яч на своїй половині поля і повів партнерів в контратаку. У кінці її, Коноплянка скинув під удар Ротаня, але його постріл пролетів над воротами.

13 хв. Дуже класно працюють з м'ячем африканські гравці. Практично будь-який футболіст камерунської збірної один в один обігрує українського опонента.

10 хв. Після удару Ракицького зі штрафного м'яч влучив у стінку. Але після цього круглий дійшов до Коноплянки, який навісив на дальню штангу. Але високі захисники збірної Камеруну з подачею впоралися.

8 хв. Ні українці, ні їх суперник поки не можуть повноцінно зачепиться за м'яч. Складно і тим і іншим звикнути до поля, яке весь день сьогодні поливало дощем.

4 хв. Напоров Нджонк. Не зміг голкіпер нормально обробити і вибити м'яч. Той влучив у коліно Селезньова і ледь не залетів у ворота.

2 хв. Обмінялися команди далекими пасами на своїх форвардів. Але атаку Камеруну зупинив боковий суддя, а пас Ракицького на хід Зозулі прийшов у руки воротаря африканців.

Прозвучали гімни обох країн. Почався наш поєдинок.

Добрий вечір, дорогі друзі. РБК-Україна починає онлайн трансляцію товариського матчу збірних України і Камеруну.