Україна - Чорногорія: Стенограма онлайн-трансляції матчу

Збірна України практично весь матч проти Черногорії провела в атаці. Але проблеми з реалізацією, в черговий раз, підвели нашу збірну. А суперник в класичному стилі відіграв на контратаках, одна з яких завершилася голом Дамьяновича, який приніс чорногорцям дуже важливі три очки.

16 жовтня, 21:00
Київ, "Олімпійський"
Україна - Чорногорія, 0:1
Гол:
Дамьянович, 45
Украина: Пятов, Селин, Кучер, Михалик, Бутко, Тимощук, Ротань, Гусев, Коноплянка, Селезньов, Девич
Черногория: Божович, Баша, Йованович, Волков, Йоветич, Дамьянович, Пекович, Зверотич, Дринчич, Джудович, Савич

Все. Ми програли Чорногорії. Цій команді потрібен тренер... Без неї вона не команда...

90+2 хв. Ротань міг врятувати нашу команду. Коноплянка класно подав з лівого флангу і Ротаню не вистачило кількох сантиметрів, щоб головою переправив м'яч у ворота.

90 хв. 5 хвилин дає суддя нашій команді, щоб вирвати хоча б очко в цьому матчі.

87 хв. Багато часу з м'ячем проводять наші гравці. Але нерви заважають їм створити повноцінний небезпечний штурм воріт Божовича.

Україна - Чорногорія: Стенограма онлайн-трансляції матчу81 хв. Вирішив більше креативу додати в центр поля Баль. Замість Селезньова виходить Нвзаренко. Практично одночасно проходить заміна у Чорногорії. Вучиніч виходить замість Йоветіча, який кілька хвилин тому не забив пенальті.

76 хв. Стефан Йоветіч зважився на удар метрів з 30-ти. Пятов кінчиками пальців переправив м'яч на кутовий. Який завершився фолом Селіна на Джудовіча. А це, друзі, пенальті в наші ворота... але Стефан Йоветіч пробив в правий від себе кут, але ПЯТОВ ПОТЯГНУВ!!! Ще є надія!

Україна - Чорногорія: Стенограма онлайн-трансляції матчу75 хв. Олег Гусєв порушив правила на Йовановиче. Жовта картка гравцю "Динамо".

74 хв. Ярмоленко пройшовся по лінії штрафної, попутно обігравши декількох захисників, але на удар Андрій так і не решился.68 хв. Волкову знадобилася медична допомога. Вивозять його з поля.

Україна - Чорногорія: Стенограма онлайн-трансляції матчу62 хв. Бутко пішов відпочивати. На полі з'являється Ярмоленко. Явне посилення атаки. Сподіваємося, те що потрібно. У чорногорців пішов Дамьянович, а виходить - Вукчевіч.

61 хв. Паніка в штрафній Чорногорії. Селін подав з лівого флангу, м'яч опинився у Гусєва, Олег вирішив подати на дальню штангу. Там м'яч підібрав Селін, але після його пасу, м'яч опинився у чорногорців, які просто винесли м'яч з власної штрафної.

59 хв. Знову Коноплянка зважився на удар здалеку. Прямо в руки Божовича.

57 хв. Не виходить гра у наших футболістів. Не вистачає впевненості у власних силах. Елементарно не виходять паси. Багато зайвого браку і фолів.

Україна - Чорногорія: Стенограма онлайн-трансляції матчу52 хв. Девіча знімає з гри Баль. Виходить Роман Зозуля.

49 хв. Набагато активніше початку матчу чорногорці. Ще один штрафний заробили гості. Дрінчіч подав і Баша пробив по воротах. Пятов у стрибку вибив м'яч на кутовий, подача з якого теж завершилася ударом у бік наших воріт.

47 хв. Селін сфолив на лівому фланзі захисту. Подача Дрінчича призвела до неточного удару з розвороту Йовановіч. Набагато вище воріт.

Повертаємося на "Олімпійський". Нас чекає другий тайм матчу, в якому нашій команді доведеться вже дуже складне завдання - відігратися після 0:1.

За самим неприємним сценарієм розвивався перший тайму сьогоднішньої гри. Наші хлопці дуже добре грали в захисті, тиснули на оборону суперника, створили декілька непоганих моментів. Але все хороше перекреслив гол в наші ворота на останніх секундах. Тепер українцям ще більше треба лізти вперед. Будемо сподіватися, що це у них вийде добре і результативно. Відпочиваємо 15 хвилин.

Україна - Чорногорія: Стенограма онлайн-трансляції матчу45+2 хв. За розмови на полі по жовтій картці отримали Кучер і Божович.

Україна - Чорногорія: Стенограма онлайн-трансляції матчу45 хв. Ось вам і Чорногорія... Пропускає збірна України. Михалик віддавав передачу Селинові, чорногорці перехопили м'яч і вийшли в контратаку. Тонкий пас на Дамьяновича, який спокійно реалізував вихід один на один. А так хотілося похвалити наш захист...

Україна - Чорногорія: Стенограма онлайн-трансляції матчу44 хв. Зверотич грубо зіграв у центрі поля проти Коноплянки. Друга чорногорська жовта картка в матчі.

42 хв. Плутанина в захисті чорногорців призвела до того, що Девіч утікав на побачення з Божовичем. Але гравець "Шахтаря" не встояв на ногах.

40 хв. Коноплянка дуже красиво пройшов з флангу в центр і зважився на удар. Як на "Уемблі", не вийшло. Дуже не точно.

36 хв. Олег Гусєв в стилі Арьена Роббена змістився з лівого флангу в центр і пробив в дальній кут воріт. Але неточно. Більше треба бити по воротах, хлопці. А там і голи прийдуть.

32 хв. Дуже класно грає наш захист у перші півгодини матчу. Ось і в цей раз, Михалик повністю "з'їв" форварда суперника. Нічого не виходить у збірної Чорногорії в атаці.

28 хв. Селезньов виявився на місці опорного півзахисника з м'ячем і зважився на удар здалеку. У поруч стоячого захисника Волкова потрапив м'яч. Волков зігнувся і впав від сили удару. Невеликий нокдаун.

23 хв. Чорногорський воротар начудив - з м'ячем в руках вийшов з меж штрафної. Удар Ротаня прийшов в стінку, м'яч змінив траєкторію, але Божович встиг зреагувати. Тиснуть наші хлопці. Це добре.

21 хв. Широка атака нашої команди призвела до того, що Коноплянка з лівого краю штрафного увійшов у штрафну, прибрав захисника і пробив по воротах. Младен Божевич виявився на місці.

19 хв. Гусєв віддав тонкий, але трохи неточний пас на хід Селезньову. М'яч до українця дійшов, але небезпека чужих воріт минула.

Україна - Чорногорія: Стенограма онлайн-трансляції матчу16 хв. Коноплянка пройшов по лівому флангу і поряд з лінією штрафної збив його Пековіч. Жовта картка чорногорцю

14 хв. Олег Гусєв завдав перший удар у бік воріт Божовича. Бив головою киянин, але м'яч пройшов трохи неточно.

12 хв. Олег Гусєв поганим прийомом м'яча зіпсував відмінну контратаку наших хлопців. Обігнав його чорногорський захисник.

6 хв. Активно на правому фланзі працює Марко Девіч. Кілька разів він вже отримав по ногах. А тим часом, чорногорці заробили штрафний, якій пробив Дрінчіч. Але відстань до воріт дуже велика - Пятов спокійно забрав м'яч.

2 хв. Зі стартових секунд наші хлопці дуже активно заволоділи м'ячем. Ротань подав в штрафну після фолу, який заробив Девіч. Але захисники винесли м'яч на кутовий, який також нічим не закінчився.

Добрий вечір, дорогі друзі. Зараз у Києві розпочнеться матч, який дуже сильно може вплинути на розклад сил у групі Н. Українці зараз займають 4-е місце в таблиці після 2-х нічиїх - дуже обіцяючої з англійцями і дуже гнітючої з молдаванами. Будемо сподіватися, що сьогодні в наших хлопців піде гра і вони покажуть черногорцам, що матч у Кишеневі - випадковість.

Стартував поєдинок в Києві! Цікаво, що у старті немає Ярмоленко, у якого явно не йде гра на початку сезону. Зате радує наявність Коноплянки, якого не вистачало нашій команді в Молдові.