Уїмблдон: Марія Шарапова зазнала нищівного фіаско

На турнірі Великого Шолома в Уїмблдоні зіграно три матчі 1/8 фіналу у чоловіків. За їх результатами вже визначилися дві чвертьфінальні пари.

На турнірі Великого Шолома в Уїмблдоні зіграно три матчі 1/8 фіналу у чоловіків. За їх результатами вже визначилися дві чвертьфінальні пари. Зокрема, двадцятий номер посіву іспанець Хуан Карлос Ферреро у трьох сетах обіграв серба Янко Тіпсаревіча – 7:5, 6:3, 7:6. У 1/4 фіналу Ферреро зіграє з швейцарцем Роже Федерером (1 номер посіву), який вийшов у чвертьфінал ще в неділю, коли його суперник Томмі Хаас (Німеччина, 13) знявся через травму. Другу чвертьфінальну пару склали Енді Роддік (США, 3), який виявився сильнішим за Поля-Анрі Матье (Франція), - 6:2, 7:5, 7:6 і Рішар Гаське (Франція, 12), який обіграв співвітчизника Жо-Вілфріда Цонга - 6:4, 6:3, 6:4. Окрім цього, нарешті дограно поєдинок третього раунду між іспанцем Рафаелем Надалем і шведом Робіном Содерлінгом. Тенісисти вперше вийшли на корт ще в суботу, але через дощ матч перенесли. Поновився поєдинок за рахунку 4:4 у вирішальному сеті і Надаль всього за 20 хвилин довів свою силу, вигравши 7:5. Тепер іспанець в 1/8 фіналу зустрінеться з росіянином Михайлом Южним. Зіграв матч третього кола також і четвертий номер посіву серб Новак Джоковіч, який в чотирьох сетах обіграв німця Ніколаса Кіфера, - 7:6, 6:7, 6:2, 7:6 і тепер в 1/8 фіналу зустрінеться з Ллейтоном Хьюїттом (Австралія, 16). У центральному поєдинку жіночого турніру зійшлися росіянка Марія Шарапова і американка Вінус Вільямс. Обидві тенісистки вже вигравали лондонський турнір. Втім, прагнення Венери в четвертий отримати головний приз виявилося сильнішим за наміри Марії. 6:1, 6:3 на користь Вільямс і тепер в чвертьфіналі її чекає зустріч з ще однією росіянкою Світланою Кузнецовою. Окрім цього, у жінок вже визначилися дві півфіналістки: у 1/4 фіналу Жюстін Енен (Бельгія, 1) обіграла американку – Серену Вільямс (США, 7) – 6:4, 3:6, 6:3, а Маріон Бартолі (Франція, 18) – Мікаелу Крайчек (Голландія, 31) – 3:6, 6:3, 6:2.