ru ua

Загроза економічного колапсу: чому українців потрібно повернути на батьківщину

Загроза економічного колапсу: чому українців потрібно повернути на батьківщину

Сьогодні в Україні склалася катастрофічна ситуація з емігрантами – з країни виїхало понад 10 млн осіб. Через злочинну бездіяльність влади українці змушені шукати роботу в Канаді, Португалії, Польщі та інших країнах.

І темпи еміграції продовжують рости. Це вкрай небезпечна для України тенденція, яка незабаром буде мати руйнівні наслідки не тільки в демографічній, але і в економічній сфері країни.

Тільки вдумайтеся у ці цифри: кожен місяць 100 тисяч українців покидають Батьківщину в пошуках кращого життя. Люди зі спеціальною, вищою або навіть двома вищими освітами не можуть заробити на шматок хліба для своїх дітей і ліки для своїх батьків!

При цьому уряд просто ігнорує таких людей. Все, що вони зустрічають в кабінетах чиновників, – це зневага і порожні обіцянки.

Наша влада не цінує українських спеціалістів, не забезпечує роботою, ставить у принизливе становище, змушуючи буквально випрошувати допомогу по безробіттю. При цьому, згідно з даними Держслужби зайнятості, у нас 47% безробітних мають вищу освіту!

Таким чином влада фактично виганяє з України найкращих, найбільш освічених, працелюбних. Скоро у нас не залишиться лікарів, щоб лікувати, вчителів – щоб вчити, інженерів – щоб впроваджувати інновації, не залишиться навіть водіїв, щоб водити громадський транспорт.

Зате за кордоном щасливі бачити українців. Вони всіляко заманюють, заманюють наших людей, так як цінують їх високі професійні якості. Знають, що наші – найосвіченіші і працьовиті. Що у нас найкращі лікарі, інженери, вчені.

Так, у Польщі розробили нові закони про спрощену процедуру постійного проживання іноземних робітників і їхніх сімей. У Чехії прийняли рішення про збільшення кількості робочих віз для українців, а також прискорення та спрощення процедури їх надання.

При цьому потрібні ми їм в першу чергу в якості дешевої робочої сили. І навіть найкращих, найбільш освічених українців з великим досвідом роботи в сфері інтелектуальної там за копійки експлуатують як некваліфікованих.

У підсумку кращі лікарі виїжджають за кордон працювати доглядальницями при пенсіонерах, інженери їдуть заробляти установкою вікон, вчителі – няньчити дітей місцевого середнього класу. Тільки в Польщі зараз працює близько двох мільйонів українців, в Італії – мільйон, у Чехії – близько 800 тис.

Таким чином, сьогодні за наш з вами рахунок стрімко розвиваються Чехія, Польща, Італія та інші країни. Українці піднімають їх економіку, а Україна в цей же час все більше падає у прірву злиднів, бідності і розрухи.

Якщо нічого не робити, то через 2-3 роки Україна спорожніє. В країні не залишиться освічених, активних людей, які хочуть і вміють працювати, вміють будувати і розвивати промисловість, конструювати, винаходити, лікувати і вчити.

В Україні залишаться тільки люди, але вони будуть фактично приречені на смерть, так як не з чого буде платити їм навіть ті мізерні пенсії, які вони отримують зараз. Тому Пенсійний фонд просто нікому і нічим буде наповнювати.

Вже сьогодні на 10 працюючих українців у нас 12 пенсіонерів, а буквально через рік стане 8 на 12. Через злочинну бездіяльність влади наших старих чекає голодна смерть, так як працездатні українці наповнюють пенсійні фонди Чехії, Італії, Польщі – чиї завгодно, але тільки не України.

В результаті такої політики нинішньої влади нашу економіку чекає неминучий колапс. Загибель української економіки – це перспектива найближчих років. І в результаті ми просто втратимо свою країну.

Нам потрібно повернути українців в Україну, щоб вони розвивали нашу країну, піднімали нашу економіку, вкладали свої знання та вміння в процвітання Батьківщини. Тому одне з головних наших завдань – щоб 10 млн українців повернулися додому.

Для цього ми повернемо під контроль держави стратегічні галузі і підприємства, відродимо виробництво і створимо додатково 10 млн робочих місць. Повернувши українців додому і забезпечивши їх роботою, ми зможемо швидко наростити економічний потенціал і стати локомотивом економіки всієї Європи.