ua en ru

Уго Чавес показав нову зачіску

Автор: RBC.UA
Президент Венесуели Уго Чавес з'явився на публіці з поголеною головою і сказав, що почав втрачати волосся через хіміотерапію, передає ВВС.

Президент Венесуели Уго Чавес з'явився на публіці з поголеною головою і сказав, що почав втрачати волосся через хіміотерапію, передає ВВС.

"Це мій новий вигляд," - пожартував Чавес і сказав, що його лікування проходить успішно.

Лідер Венесуели, який пройшов перший курс хіміотерапії у липні на Кубі, дав чітко зрозуміти, що наступного року планує переобиратися на посаду президента.

Розмовляючи зі своїми міністрами на церемонії, яку знімало телебачення, пан Чавес сказав, що наслідки лікування були очікуваними.

"Хіміотерапія атакує... усе тіло, і випадіння волосся - це нормальне явище, яке показує, що лікування діє," - сказав він.

Тести показують, додав він, що злоякісних клітин вже немає, але він повинен пройти ще два курси хіміотерапії.

Від якого типу раку він лікується - не розголошують.

Нагадаємо, 28 липня Чавесу виповнилося 57 років. Раніше лунали чутки про те, що президент, який займає свою посаду з 1999 року, через стан здоров'я не зможе змагатися за переобрання у грудні 2012 р.

Однак, звертаючись до натовпу людей у свій день народженняпан Чавес заявив, що збирається перемогти на виборах.

Чавес повернувся в Каракас 24 липня після проходження курсу лікування від раку в одній з кубинських клінік.

Опозиція використала важку хворобу президента у своїх інтересах. Зокрема, поширювалися чутки про те, що насправді Чавес не хворів, а оповідання про його хворобу нібито повинні були притягнути додаткову увагу до його персони.