RU

Участь української команди SIXT на Дакарі під загрозою (відео)

Автор: RBC.UA
Отже, тести "дакаровского" автомобіля відбулися. Причому, дійсно з розмахом і нестандартним фіналом. На лісовій дорозі автомобіль трохи занесло і, як наслідок - "дах". А тепер по порядку.

Отже, тести "дакаровского" автомобіля відбулися. Причому, дійсно з розмахом і нестандартним фіналом. На лісовій дорозі автомобіль трохи занесло і, як наслідок - "дах". А тепер по порядку.

Головна мета тестів в Олешківських пісках - контрольна перевірка готовності автомобіля до старту Дакара-2013 й усунення дрібних несправностей після установки нового двигуна. Значних змін в конструкції автомобіля не було - гальма, ходова частина, паливний бак і інші вузли залишилися практично без змін.

Але найголовніша зміна - під капотом. "Дакаровський" L200 отримав новий 4-літровий агрегат потужністю близько 300 сил. Лідер команди Вадим Нестерчук ще після минулого Дакара вказував на недостатню потужність автомобіля, який на довгих прямих ділянках не показував очікуваної швидкості.

Установка більш потужного двигуна покликана вирішити цю проблему, і, за словами головного механіка команди Віталія Бутинця, машина дійсно стала швидше. Головний наголос на тестах в Олешках - усунення неполадок, на які під час передстартового виїзду в Перу вже не вистачить часу.

Читайте також: Ралі Фараонів: Ми програли змагання, але показали командний професіоналізм в Кубку Світу, - Вадим Нестерчук

Після завершення тестів і спілкування з пресою, команда приступила до зйомок нового проекту на телеканалі 2+2 з відомої ведучої Іриною Ольховською. На жаль, при одному з проїздів сталася дуже і дуже неприємна ситуація - автомобіль трохи занесло і він перекинувся через правий борт.

Як кажуть спортсмени - "зловив дах". На щастя всі цілі - постраждав лише автомобіль. З пошкоджень - пластик кузова - капот, передні і задні крила, дах, лобове скло. Ходова частина за попереднім оглядом не постраждала. Чи є ще приховані пошкодження - буде відомо вже в найближчі дні, після діагностики механіками команди.

Що означає ця аварія для команди? Тільки одне - багато роботи, нервів і безсонних ночей з автомобілем. Адже якщо тільки уявити, що вже оплачені чималі стартові внески за участь у марафоні, практично все готове до надсилання машини в Перу і все це може бути скасовано через цю безглузду випадковість - стає не по собі. Проте це так, після цієї аварії участь команди в "Дакарі" знаходиться під загрозою.

Насправді, в історії ралі багато випадків, коли команда змушена відмовитися від гонки так і не стартувавши з причини аварії напередодні або "убитого" двигуна на тестах перед стартом. Це гірше і в рази образливіше, ніж недопуск технічною комісією!

Вся надія тепер на механіків команди, які, по суті, тепер творять чудеса - адже їм потрібно в лічені дні розібрати, відремонтувати, зібрати і продіагностувати "бойовий" автомобіль. А потім ще "відкатати" і приготувати до відправки. Команда не здається - ми до останнього віримо що "помаранчевому" буде дано старт на майбутньому "Дакарі"!