ua ru

Вбивство в Лощиновке: усі подробиці трагедії

Вбивство в Лощиновке: усі подробиці трагедії Фото: вбивство в Лощиновке (od.npu.gov.ua)
Автор: RBC.UA
Вбивство в Лощинівці (Ізмаїлівська район, Одеська область) сталося 26 серпня. В Одеській області вбили і згвалтували восьмирічну дівчинку. У злочині підозрюється 20-річний житель ромської національності. Після цієї події в селі почалися масові заворушення з погромами.

Вбивство в Лощинівці (Ізмаїлівська район, Одеська область) сталося 26 серпня. В Одеській області вбили і згвалтували восьмирічну дівчинку. У злочині підозрюється 20-річний житель ромської національності. Після цієї події в селі почалися масові заворушення з погромами. РБК-Україна зібрало всі подробиці трагедії.

Коли і як сталося вбивство у Лощиновке

В селі Лощинівка Ізмаїльського району (Одеська область) в минулу п'ятницю, 26 серпня, на околиці в покинутому будинку було знайдено тіло дитини зі слідами насильницької смерті.

Зникнення дочки батьки виявили вночі і до самого ранку про її місцезнаходження нікому нічого відомо не було.

Як повідомляється, пізніше співробітники поліції привернули кінолога з собакою з Одеси і знайшли підозрюваного у вбивстві дівчинки в Лощиновке - 20-річного безробітного жителя села ромської національності.

"В ході первинних слідчих дій було встановлено, що на тілі померлої дитини є сліди зґвалтування. Смерть настала від проникаючого поранення гострим предметом грудної клітини, було пошкоджено серце і легке", - йдеться в повідомленні прес-служби Нацполиции Одеської області.

Жителі села з-за вбивства в Лощиновке влаштували масові заворушення проти місцевих ромів

Після затримання підозрюваного в Лощиновке почалися заворушення. Так, після того, як сталося вбивство у Лощиновке, близько 300 осіб зібралися і почали громити будинки ромської громади, до якої належить і підозрюваний.

в Одеській області розгромили кілька будинків після вбивства дівчинки

Фото: в Одеській області розгромили кілька будинків після вбивства дівчинки

В результаті дій місцевих жителів один дім був підпалений, в інших пошкоджено меблі, вибиті шибки. Ніхто з представників ромської національності не постраждав.

Розлючений натовп зупинили після втручання місцевої влади.

Підозрюваний у вбивстві дівчинки в Лощиновке не визнає провини

Як повідомила заступник начальника відділу комунікацій Одеської Нацполиции Анастасія Якубенко, підозрюваний у вбивстві дівчинки в Лощиновке провину свою не визнає, але є доказова база, яка підтверджує його причетність до даного злочину.

"Підозрюваний у вбивстві дев'ятирічної дівчинки, затриманий за ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу. Йому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 115 п. 2, п. 10 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою", - повідомили в прес-службі Нацполиции Одеської області.

Вирішується питання з виселенням ромів з Лощиновки

Після того, як сталося вбивство у Лощиновке, в селі відбувся схід селян, на якому місцеве населення просило владу допомогти вирішити питання з виселенням мешканців ромської національності з населеного пункту. В цей час в селі були помічені три жінки ромської національності, які намагалися потрапити в свої будинки, щоб забрати речі.

висновок ромів поліцією Лощиновки

Фото: поліція допомогла трьом жінкам ромської національності вийти з села

У свою чергу, щоб уникнути конфліктної ситуації співробітники поліції створили їм коридор і забезпечили можливість покинути село Лощинівка Одеської області, де в ніч на 28 серпня сталося резонансне вбивство 8-річної дівчинки.

Роми погодилися виїхати з Лощиновки Одеської області

В Одеській області роми погодилися виїхати з села Лощинівка Ізмаїльського району.

За інформацією голови РДА, роми розуміють, що при таких умовах вони не зможуть спокійно жити в цьому селі. Так, була досягнута домовленість про їх переїзді в інші населені пункти району.

"З 9:00 понеділка (29 серпня) поліція забезпечить охорону ромів, щоб вони могли спокійно вивезти свої речі", - йдеться в повідомленні.

Сьогодні суд обере міру запобіжного заходу підозрюваному у вбивстві дівчинки в Лощиновке

29 серпня 2016 року, суд обере міру запобіжного заходу підозрюваному у вбивстві дівчинки в Лощиновке Одеської області.