ua en ru

Біля берегів Криму затонуло судно з українсько-російським екіпажем

Автор: RBC.UA
Загиблий моряк з екіпажу судна "Василь", що затонуло біля берегів Криму, є громадянином Російської Федерації.

Загиблий моряк з екіпажу судна "Василь", що затонуло біля берегів Криму, є громадянином Російської Федерації. Пошуки ще двох членів екіпажу тривають, передає "5 канал".

Раніше сьогодні в прес-службі Головного управління Міністерства з питань надзвичайних ситуацій України в Криму повідомляли, що врятовано 9 із 12 моряків судна «Василий», що затонуло поблизу Керчі.

За даними відомства, серед врятованих - один українець та вісім громадян Росії. Пошуки інших членів екіпажу ускладнюються малою зоною видимості, повідомили в МНС. Крім того, за даними відомства, метеоумови не дозволяють залучити до пошукової операції авіаційну техніку.

Нагадаємо, у ніч на понеділок у районі Керченського півострова Автономної Республіки Крим біля мису Киз-Аул затонуло судно «Василь» під прапором Монголії, що перевозило металобрухт з Одеси до Грузії.

Екіпаж складається з 12 осіб - двох українців і 10 росіян. Після того, як судно подало сигнал SOS, на допомогу йому вийшли сусідні кораблі. За інформацією управління МНС Криму, сигнал SOS подали о 4:38 ранку.

Головне управління інформаційної політики Ради Міністрів АР Крим повідомило, що голова Радміну Криму Василь Джарти розпорядився вжити всі необхідні заходи для порятунку екіпажу судна та забезпечити необхідну медичну допомогу членам екіпажу.