Біля берегів Філіппін терпить лихо лайнер з тисячею пасажирів на борту

Біля берегів Філіппін зазнав лиха круїзний лайнер Azamara Quest, що слідував з Гонконгу в Сінгапур. На борту корабля близько 1000 пасажирів і членів екіпажу.

Біля берегів Філіппін зазнав лиха круїзний лайнер Azamara Quest, що слідував з Гонконгу в Сінгапур. На борту корабля близько 1000 пасажирів і членів екіпажу.

Напередодні ввечері в машинному відділенні сталася пожежа, однак команді вдалося самостійно впоратися із загорянням. В результаті інциденту ніхто не постраждав, проте двигуни корабля отримали пошкодження, в зв'язку з чим командир прийняв рішення зупинити корабель.

На даний момент судно дрейфує в 140 км від узбережжя Філіппін. На допомогу лайнеру вирушили катери берегової охорони і патрульний корабель, які повинні дістатися до судна до вечора 31 березня.

Судно Azamara Quest належить круїзній компанії Azamara Club Cruises, яка, в свою чергу є підрозділом Royal Carribean Cruises. Лайнери саме цієї найбільшої круїзної фірми, як повідомляє Associated Press, цього року зазнали кілька аварій, що завдали удару її репутації та доходам.

Схожий інцидент стався в районі Сейшельських островів в кінці лютого 2012 р.  Тоді пожежа сталася на італійському круїзному лайнері Costa Allegra, після чого корабель також ліг у дрейф. Зазначимо, що постраждале судно належить тій же компанії, що і лайнер Costa Concordia, який зазнав аварії 13 січня 2012 р. біля берегів Італії. Тоді загинуло 32 людини, капітан лайнера був заарештований. Йому вже висунули звинувачення за халатність, ненавмисне убивство, втечу з лайнера і нанесення збитку екології в заповідній зоні

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: Associated Press
On Top