Тур Ю.Тимошенко по Україні завершиться до візиту Президента РФ

До 17 травня ц.р. екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко має намір об'їхати всю країну, агітуючи проти харківських угод Президента України Віктора Януковича і його російського колеги Дмитра Медведєва, а також наслідків цих угод. Про це повідомляє сайт БЮТ.

До 17 травня ц.р. екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко має намір об'їхати всю країну, агітуючи проти харківських угод Президента України Віктора Януковича і його російського колеги Дмитра Медведєва, а також наслідків цих угод. Про це повідомляє сайт БЮТ.

 Ю.Тимошенко попереджає, що під час візиту Д.Медведєва до України 17 травня заплановано підписання ряду антиукраїнських угод і документів. "Після цього просто не можна буде говорити про те, що ми держава незалежна і сильна. Після цього потрібно сказати, що Україну знищили, продали і здали", - сказала Ю.Тимошенко 1 травня на прес-конференції в Луцьку. 

Так, за її словами, команда В.Януковича готується до передачі Росії Дністровської гідроакумулюючої електростанції.

 Лідер опозиції відзначила, що розуміє прагнення людей до стабільності, проте сьогоднішня ситуація вимагає рішучих дій. "Саме тому я об'їду всі області, які готові усвідомити ризики і об'єднатися, виступити проти цього", - додала вона.

 Ю.Тимошенко вважає, що влада системно діє проти України.

"Губернатори розставлені для двох цілей. Перша мета - це подавити опозицію всіма засобами, а друга - силою побудувати підтримку для Партії регіонів, для В.Януковича в кожній області. Ось це і є мета, а не піднімати економіку", - сказала Ю.Тимошенко на прес-конференції в Луцьку. Ю.Тимошенко також не виключила, що влада використовуватиме проти опозиції компрометацію.

 Екс-прем'єр відзначила в своїй промові, що для опозиції "закрито повністю телебачення, радіомовлення, закрито все".  "І навіть коли ми приїжджаємо, щоб спокійно поговорити з вами, влада виставляє свої гучномовці", - сказала Ю.Тимошенко на мітингу в Луцьку. Відзначимо, коли Ю.Тимошенко вийшла на сцену, прихильники Партії регіонів включили гучномовці.

 На думку Ю.Тимошенко, влада не враховує результати президентських виборів, згідно з якими 17 регіонів України виразили підтримку іншому кандидатові в президенти. "Сімнадцять регіонів проголосували за іншу країну, проголосували за українську Україну, за незалежність держави", - нагадала вона.

 Варто відзначити, що Всесвітній конгрес українців призвав депутатів Верховної Ради оскаржити в Конституційному суді України (КСУ) оновлену угоду про Чорноморський флот (ЧФ) Росії і закон про його ратифікацію. У зверненні Всесвітнього конгресу українців угода про продовження перебування ЧФ Росії в Україні названа "неконституційною і антиукраїнською".

 У свою чергу голова КСУ Андрій Стрижак заявляв, що внести подання про конституційність міжнародного договору про продовження терміну перебування ЧФ РФ на території України на 25 років в КСУ можуть тільки Президент країни і Кабінет міністрів.

 Нагадаємо,  30 квітня  В.Янукович доручив уряду забезпечити імплементацію угоди між Україною і РФ з питань перебування ЧФ РФ на території України. Раніше президент РФ підписав федеральний закон "Про ратифікацію угоди між Російською Федерацією і Україною з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України", прийнятий Держдумою 27 квітня і схвалений Радою Федерації. Верховна Рада України також ратифікувала харківські угоди про ЧФ РФ.

 Згідно з угодою, з 28 травня 2017 р. продовжується на 25 років дія угоди між Україною і РФ про статус і умови перебування Чорноморського флоту Росії на території України, угоди між Україною і РФ про параметри поділу Чорноморського флоту і угоди між урядом України і урядом РФ про взаємні розрахунки, пов'язані з поділом Чорноморського флоту і перебуванням Чорноморського флоту РФ на території України від 28 травня 1997 р. з автоматичним продовженням на наступні п'ятирічні періоди, якщо жодна із сторін не проінформує письмово іншу сторону про припинення їх дії не пізніше, ніж за один рік до завершення терміну дії. Угода також передбачає збільшення орендної плати за перебування ЧФ РФ на території України.

 Як повідомлялося, 21 квітня ц.р. в Харкові В.Янукович і Д.Медведєв підписали угоду з питання перебування ЧФ РФ в Україні.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся