ЦВК і Кабмін погодили обсяги фінансування місцевих виборів

Кабмін України та Центральна виборча комісія (ЦВК) узгодили обсяги фінансування виборчої кампанії на місцевих виборах в Україні. Про це повідомив сьогодні прем'єр-міністр України Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду, передає кореспондент РБК-Україна.

Кабмін України та Центральна виборча комісія (ЦВК) узгодили обсяги фінансування виборчої кампанії на місцевих виборах в Україні. Про це повідомив сьогодні прем'єр-міністр України Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду, передає кореспондент РБК-Україна.

Вчора, 14 вересня, я зустрічався із головою ЦВК (Володимиром Шаповалом). Був підписаний протокол, який повністю узгоджував всі обсяги фінансування виборчої кампанії", - зазначив М.Азаров. Він додав, що завдання уряду - зробити все необхідне, щоб виборча кампанія була профінансована.

Також глава уряду закликав міністрів не коментувати перебіг виборчої кампанії. "Навіть коментувати перебіг кампанії - не є компетенцію міністрів. Я на цьому наполягаю, щоб ніхто не відволікався від поточних справ. Якщо хтось вважає взяти участь у виборах - будь-ласка, але треба зробити вибір, де ти збираєшся працювати - в уряді, чи в органі, до якого балотуєшся", - зазначив М.Азаров.

Нагадаємо, 13 вересня Центральна виборча комісія (ЦВК) затвердила розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення виборів у сумі 1 млрд 24 млн 230,8 тис. грн.

Затверджено також середні норми видатків територіальних та дільничних виборчих комісій на підготовку і проведення виборів 31 жовтня 2010 р. Основні статті зазначених видатків - кошти на оплату праці, оплату за оренду приміщень для проведення публічних заходів передвиборної агітації, які організовуються територіальною виборчою комісією, оплату за використання друкованих засобів масової інформації, оплату наданого ефірного часу для проведення передвиборної агітації, виготовлення виборчих бюлетенів, бланків виборчої документації, оплату послуг зв'язку, транспортного обслуговування тощо.

Нагадаємо, 20 серпня ц.р. ЦВК підготувала подання на розгляд Кабміну, згідно з яким, для проведення чергових місцевих виборів в Україні 31 жовтня 2010 у бюджеті необхідно додатково передбачити 289 млн 302 тис. 700 грн.

Раніше, 5 липня ц.р. заступник голови ЦВК Андрій Магера заявив, що витрати на проведення місцевих виборів цього року можуть становити не менше 1 млрд грн. "Коридор у рамках 1 млрд 100 млн грн - 1 млрд 300 млн грн, але це все одно достатньо умовні цифри на сьогодні", - повідомив А.Магера. За його словами, у бюджеті мають бути кошти на проведення місцевих виборів. Також А.Магера зазначив, що 80% витрат на проведення виборів - це заробітна плата членів виборчих комісій.

Відзначимо, 1 липня ц.р. ВР ухвалила постанову "Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2010 р. (31 жовтня 2010)".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся