Тренери "Динамо", "Ворскли" і "Металіста" говорять про майбутні матчі Ліги Європи

Сьогодні українські клуби зіграють свої матчі в Лізі Європи. За традицією, головні тренери команд провели прес-конференції на яких трохи відкрили таємниці про те, як їх підопічні будуть грати сьогодні. РБК-Україна пропонує вашій увазі слова Юрія Сьоміна ("Динамо"), Миколи Павлова ("Ворскла") і Мирона Маркевича ("Металіст").

Сьогодні українські клуби зіграють свої матчі в Лізі Європи. За традицією, головні тренери команд провели прес-конференції на яких трохи відкрили таємниці про те, як їх підопічні будуть грати сьогодні. РБК-Україна пропонує вашій увазі слова Юрія Сьоміна ("Динамо"), Миколи Павлова ("Ворскла") і Мирона Маркевича ("Металіст").

 

Головний тренер "Динамо" Юрій Сьомін:

Ми вже настільки добре знаємо один одного, оскільки зустрічаємося вже вчетверте цього року, що особливих секретів у команд одна перед одною немає. Є травмовані футболісти в обох суперників. Ми готувалися до звітного матчу через ігри чемпіонату. Як ви пам'ятаєте, останню з них ми провели 30 жовтня в Сімферополі.

- Після домашнього матчу з «Бешикташем» ви казали, що дуже складно три рази поспіль переграти цю команду. Як щодо четвертого?

Я лише скажу, що це буде дуже складний матч.

- Не дай Боже поразка, й «Динамо» зведе свої шанси на вихід із групи до мінімуму...

Ці ситуації зустрічаються щодня, кожної години.

- П'ять очок - достатній запас міцності перед виїзними поєдинками з «Бешикташем» та «Сток Сіті»?

Гадаю, ні. Нам потрібно думати про майбутню гру, а не заглядати настільки далеко в майбутнє.

Як ви думаєте, чи будуть завтра заповнені трибуни?

Я сам хотів у вас запитати про це... Гадаю, ми вболівальників не розчаровували, поводилися коректно, тому ми потоваришували з ними. Та й наші вболівальники, гадаю, потоваришували з вашими.

- Після невдалого результату в матчі з «Таврією» чи все гаразд у команді з психологією?

Матч із «Таврією» - це чемпіонат України, в якому, до речі, завершилося перше коло й ми зараз на першому місці. Це ж Ліга Європи, зовсім інший турнір, тому ми готуємося з гарним настроєм. Дай Боже, щоб він таким залишався й надалі.

 

Головний тренер "Ворскли" Микола Павлов:

- Настрій у нас хороший, за винятком однієї проблеми, яка не має відношення до футболу. Ми дізналися, що наші молоді хлопці, які вже проявили себе, уклали агентські угоди з деякими людьми. Я висловив хлопцям свою точку зору з цього приводу, вони розірвали ці контракти, але агенти продовжують стягувати з них гроші. Звісно, дехто зараз думає не про футбол, а про те, як з цієї ситуації з честю вийти. Якщо це не припиниться з боку агентів, то я звернуся до вас, журналістів, за допомогою, назву прізвища. Нехай країна знає про тих, хто це і як вони працюють.

- Завтра команді не допоможе Безус, впораєтеся без нього?

- Авжеж, другий тайм з "Металістом" всім сподобався, правда? Так, Безуса не буде, але повертається в дію Краснопьоров. У такій грі проявляти тренерську геніальність і залучати багатьох нових не варто, тому що ви вже знаєте наш склад.

-Які ваші шанси при грі від оборони або першим номером?

- Я не пригадаю, щоб ми діяли другим номером, хіба що суперник нас змушує відходити, як це було в матчі з "Динамо" у другому таймі або з "Ганновером" в першому. Будемо ставити завдання набрати максимум балів , оскільки в такому разі у нас будуть шанси вийти з групи.

- Хто з ваших суперників по ЛЕ сподобався більше?

- Поки мені сподобався "Ганновер" в першому таймі нашої зустрічі. Ця команда на той момент була сильнішою і досвідченіше нас.

- Кого-то виділіть у складі "Стандарда"?

- Я дивлюся за своїми гравцями, на суперника намагаюся не звертати уваги. Ван Дамм сподобався. Я його порівнював з кіноактором.

 

Головний тренер "Металіста" Мирон маркевич:

- Основне для нас - забути першу гру. Ми там виграли з хорошим результатом, особливо, якщо враховувати те, що грали на виїзді. Тут матч буде іншим. Команді нічого втрачати, вони будуть грати розкуто. У них чемпіонат закінчився, а у нас ще йде. Головне - щоб не було шапкозакидального настрою, потрібно вийти і грати серйозно.

Що плануєте робити, щоб не пропустити?

Це нас і хвилює, ми спочатку пропускаємо, а потім починаємо грати. Футболісти розуміють, що треба виходити і грати. Ліга Європи - це серйозний рівень, де команди виходять і б'ються до кінця. Зараз буде розбір матчу з "Ворсклою". Ми покажемо моменти у другому таймі, де вони, скажімо м'яко, погано грали.

Хто зараз в лазареті у "Металіста"?

Під питанням Хав'єр, всі інші готуються до гри. За Марко відповім - він вийде з самого початку. Скільки він зіграє - сподіваюся, повний матч

Чи не закрадаються думки про те, що у хлопців в голові недільна гра з "Динамо"?

Ще 4 дні тому була. Потрібно думати про завтрашній матч, а в неділю буде вже наступний. На кожен матч потрібно виходити як на останній.

Хто зіграє замість Крістальдо?

Я вже відповів - Девіч буде грати на вістрі.

Не розглядали варіант почати матч вдесятьох? (Сміх в залі)

"Мальме" - хороша команда. Вони чемпіони своєї країни, вони виграли у "Глазго Рейнджерз", але трохи не вистачило. У гостях ми виграли - це добре, але це вже позаду. Треба виходити і брати очки, залишати все на останній матч неможна.

Хто захищатиме ворота завтра?

Дишленкович.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top