Тренер Південної Кореї з футболу пішов у відставку після виходу збірної на Чемпіонат світу

Асоціація футболу Південної Кореї (KFA) підтвердила звільнення Чой Кан Хі з посади головного тренера національної збірної, пише Eurosport.

Асоціація футболу Південної Кореї (KFA) підтвердила звільнення Чой Кан Хі з поста головного тренера національної збірної, пише Eurosport.

Заява послідувала на наступний день після того, як збірна Південної Кореї завоювала пряму путівку на Чемпіонат світу 2014 р. в Бразилії, зайнявши друге місце в групі А відбірного турніру в азіатському регіоні. Корейці випередили команду Узбекистану тільки за рахунок різниці забитих і пропущених голів після того, як програли збірній Ірану (0:1) у заключному матчі групового етапу у вівторок.

По темі: Австралія, Південна Корея та Іран оформили путівки на Чемпіонат світу

Коли Чой Кан Хі заступав на пост головного тренера в грудні 2011 р., він говорив про те, що його єдиним завданням є виведення команди у фінальну частину чемпіонату світу, і після відбіркового турніру він піде. Невиразна гра збірної в кваліфікації навряд чи могла б стати причиною для того, щоб тренер змінив свій намір.

"KFA прийняла рішення прийняти бажання Чоя піти у відставку після закінчення контракту після того, як він вивів команду на чемпіонат світу в Бразилії. Ми дякуємо йому за роботу і бажаємо подальших успіхів", - йдеться в заяві футбольної асоціації.

Тепер Південній Кореї належить знайти нового тренера, під керівництвом якого збірної належить виступити на першості світу. За повідомленнями місцевої преси, зайняти вакантний посаду може екс-футболіст збірної Кореї Хон Мен Бо, який привів корейців до бронзи Олімпійських ігор-2012 у Лондоні.