Торги на ринку акцій РФ завершилися зростанням індексів
Торги на російському ринку акцій завершилися помірним зростанням основних фондових індексів.
Індекс ММВБ за підсумками торгової сесії виріс на 1,1% - до 1402,74 пункту, індекс РТС - на 0,52% - до 1357,49 пункту. Обсяг торгів на фондовому ринку склав близько 387 млрд руб.
Лідерами зростання стали акції "РусГідро" (+3,5%), НЛМК (+3,45%), ВТБ (+2,96%), НОВАТЕК (+2,80%), "Магніту" (+2,57 %). У лідерах зниження опинилися папери "Іркутськенерго" (-3,63%), "Мосенергозбуту" (-2,04%), МРСК Центру та Поволжя (-1,78%), Банку "Відродження" (-1,36%) .
Нагадаємо, торги на російському ринку акцій почалися сьогодні зниженням котирувань. Станом на 09:10 за київським часом індекс ММВБ просів на 0,17% - до 1385,18 пункту. Індекс РТС знизився на 1343,72 пункту, що на 0,5% нижче за рівень закриття попереднього торгового дня.
Як відзначає аналітик компанії "Атон" Олена Кожухова, після того як індекс ММВБ "пробив" позначку 1400 пунктів, найближчим рівнем опору для нього є відмітка в 1410 пунктів. При цьому показання денного графіка попереджають про те, що сила висхідного руху індексу, незважаючи на зростання останніх днів, як і раніше невисока. "У разі нездатності подолати зазначені позначки можна очікувати повернення ММВБ як мінімум в район підтримки 1390 пунктів", - вважає експерт.
За словами Кожухової, гравці на більшості світових фондових майданчиків сьогодні зберегли оптимізм кінця минулого тижня і були більш схильні продовжити покупки, ніж зафіксувати отриманий прибуток. Настрої учасників ринку значно не погіршилися навіть після публікації слабкої статистики в США.
"У найближчі дні гравцям на підвищення варто врахувати небезпеку корекційного зниження ринків з досягнутих максимумів, причиною чого може послужити як макроекономічна статистика, так і інші не надихаючі новини з найбільших економік світу, які можуть бути використані як привід для фіксації прибутку", - відзначає аналітик .
Серед подій, які можуть вплинути на ринок 3 липня, відзначаються публікація даних про динаміку виробничих замовлень у США (17:00 за київським часом), а також публікація індексу цін виробників єврозони за травень ц.р. (12:00 за київським часом).
Нагадаємо, торги на російському ринку акцій 29 червня 2012 р. завершилися значним зростанням основних фондових індексів. Індекс ММВБ за підсумками торгової сесії виріс на 3,32% - до 1387,52 пункту, індекс РТС - на 5,43% - до 1350,5 пункту. Обсяг торгів на фондовому ринку перевищив 435 млрд руб.